| Wydajność chłodzenie / grzanie | 8,0 / 9,0 kW |
| Nominalny pobór mocy | 55 W |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Przepływ powietrza | 1195 / 1130 / 1065 / 1005 / 940 / 875 / 809 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Grzanie/Chłodzenie) | 44 / 43 / 42 / 39 / 38 / 37 / 36 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 59 / 58 / 57 / 54 / 53 / 52 / 51 dB(A) |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Temperatura pracy | 17 ~ 30 °C |
| Długość x wysokość x szerokość | 1194 x 343 x 262 mm |
| Waga netto | 17,0 kg |
| Zasilanie jedn. wewn. | 3 x 1,5 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy | 55 W |
| Sterowanie | ekranowany 3 x 0,75 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 6 C |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 3/8 / 9,5 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 5/8 / 15,9 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 30 ~ 40 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 60 ~ 65 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Średnica króćca odpływu skroplin | 16 mm |
| Długość x wysokość x szerokość | 1194 x 343 x 262 mm |
| Waga netto | 17,0 kg |
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.