GSH-100IRB(C)-3 / GSH-100ERB-3 / Seria Ontario
Cena katalogowa netto:
Zapytaj o ten produkt
Opis:
5 lat gwarancji
Dane techniczne
DANE ELEKTRYCZNE
COP (A7/W35°C)5,2
Pobór mocy - Grzanie (A7/W35°C)2,06 kW
Klasa efektywności energetycznej (55°C/35°C)A++/A+++
Napięcie / częstotliwość jednostka zewn.400 / 50 V / Hz
Napięcie / częstotliwość jednostka wewn.400 / 50 V / Hz
WYDAJNOŚCI
Grzanie (A7/W35°C)10,0 kW
Chłodzenie (A35/W7°C)8,2 kW
CZYNNIK CHŁODNICZY
Typ czynnika chłodniczegoR32
Ilość czynnika chłodniczego1,84 kg
Ekwiwalent CO21,24 t
POMPA WODY
TypPWM
Pobór mocymax. 87 W
SterowanieAutomatyczne
NACZYNIE WYRÓWNAWCZE
Objętość10 l
Ciśnienie fabryczne1 bar
WYMIENNIK CIEPŁA
TypPłytowy
Ilość1 szt.
GRZAŁKA ELEKTRYCZNA
Tryb pracyAutomatyczny
Wydajność6 kW
Kombinacja3 + 3 kW
CIŚNIENIE AKUSTYCZNE
Poziom ciśnienia akustycznego - część wewn.42 dB(A)
Poziom ciśnienia akustycznego - część zewn.55 dB(A)
ZAKRES TEMPERATURY WODY WYJŚCIOWEJ
Grzanie20 ~ 60 °C
Chłodzenie7 ~ 25 °C
ZAKRES TEMPERATUR PRACY
Grzanie-25 ~ 35 °C
Grzanie CWU-25 ~ 45 °C
Chłodzenie10 ~ 48 °C
WYMIARY / WAGA
Długość x wysokość x szerokość jedn. wewn.318 x 860 x 460 mm
Długość x wysokość x szerokość jedn. zewn.395 x 982 x 787 mm
Waga netto jedn. wewn. / zewn.60 / 110 kg
Dane montażowe
DANE ELEKTRYCZNE
Zabezpieczenie nadprądowe jednostka wewn.20 C
Zabezpieczenie nadprądowe jednostka zewn.16 (C) C
Zasilanie jedn. wewn.5 x 4 mm²
Zasilanie jedn. zewn.5 x 2,5 mm²
Przekrój przewodu pomiędzy jednostkami3 x 0,75 + ekran (20m z wtyczkami w zestawie) mm²
Czujnik temperatury zasobnika CWU2 x 0,75 (20m z wtyczką w zestawie) mm²
Termostat (opcjonalnie)4 x 1,0 mm²
Zawór 2-drogowy (opcjonalnie)3 x 1,0 mm²
Sygnał załączenia zewnętrznego źródła ciepła (opcjonalnie)2 x 1,5 mm²
Styk on/off (opcjonalnie)2 x 1,0 mm²
CZYNNIK CHŁODNICZY
Typ czynnika chłodniczegoR32
Ekwiwalent CO21,24 t
Dodatkowy czynnik chłodniczy0 g/m
Minimalna długość instalacji chłodniczej5 m
Maksymalna długość instalacji chłodniczej15 m
Maksymalna różnica wysokości15 m
ŚREDNICA RUR
Woda wejście1 cal
Woda wyjście1 cal
Średnica rur przyłączeniowych ciecz1/4 / 6,4 cal/mm
Średnica rur przyłączeniowych gaz1/2 / 12,7 cal/mm
WYMIARY / WAGA
Długość x wysokość x szerokość część wewn.318 x 860 x 460 mm
Długość x wysokość x szerokość część zewn.395 x 982 x 787 mm
Rozstaw otworów montażowych650 x 395 mm