| Wydajność chłodzenie / grzanie | 2,2 / 2,5 kW |
| Nominalny pobór mocy | 36 W |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Przepływ powietrza | 500 / 467 / 433 / 400 / 367 / 333 / 300 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 27 / 26 / 25 / 24 / 23 / 23 / 22 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 47 / 46 / 44 / 43 / 41 / 40 / 38 dB(A) |
| Temperatura pracy | 17 ~ 30 °C |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A lub R32 |
| Długość x wysokość x szerokość | 770 x 245 x 710 mm |
| Waga netto | 18,5 kg |
| Zasilanie jedn. wewn. | 3 x 1,5 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy | 36 W |
| Sterowanie | ekranowany 3 x 0,75 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 6 C |
| Nominalne zewnętrzne ciśnienie statyczne | 30 (10-160) Pa |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 1/4 / 6,4 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 1/2 / 12,7 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 14 ~ 17 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 50 ~ 60 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A lub R32 |
| Maksymalna wysokość podnoszenia wody od dolnej krawędzi urządzenia | 1000 mm |
| Średnica króćca odpływu skroplin | 25 mm |
| Długość x wysokość x szerokość | 770 x 245 x 710 mm |
| Waga netto | 18,5 kg |
wyposażenie opcjonalne:
Centralny sterownik jednostek wewnętrznych CCM-180A
Pilot bezprzewodowy RM05B
Pilot przewodowy SWC-86ED Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.