| Wydajność chłodzenie / grzanie | 1,7 / 2,2 kW |
| Nominalny pobór mocy | 35 W |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Przepływ powietrza | 380 / 345 / 313 / 300 / 288 / 268 / 238 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Grzanie/Chłodzenie) | 35 / 34 / 33 / 29 / 26 / 23 / 22 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 51 / 50 / 49 / 45 / 42 / 39 / 39 dB(A) |
| Temperatura pracy | 17 ~ 30 °C |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wewn. | 630 x 260 x 570 mm |
| Długość x wysokość x szerokość panelu | 647 x 50 x 647 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / panel | 18,0 / 2,5 kg |
| Zasilanie jedn. wewn. | 3 x 1,5 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy | 35 W |
| Sterowanie | ekranowany 3 x 0,75 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 6 C |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 1/4 / 6,4 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 1/2 / 12,7 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 15 ~ 20 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 45 ~ 55 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Maksymalna wysokość podnoszenia skroplin | 600 mm |
| Średnica króćca odpływu skroplin | 25 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wew. | 630 x 260 x 570 mm |
| Długość x wysokość x szerokość panelu | 647 x 50 x 647 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / panel | 18,0 / 2,5 kg |
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.