| Wydajność chłodzenie / grzanie | 7,1 / 8,0 kW |
| Nominalny pobór mocy | 31 W |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Przepływ powietrza | 1000 / 943 / 886 / 829 / 772 / 715 / 658 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 37 / 36 / 34 / 33 / 32 / 30 / 29 dB(A) |
| Temperatura pracy | 17 ~ 30 °C |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A lub R32 |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wewn. | 840 x 204 x 840 mm |
| Długość x wysokość x szerokość panelu | 950 x 50 x 950 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / panel | 22,0 / 5,8 kg |
| Zasilanie jedn. wewn. | 3 x 1,5 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy | 31 W |
| Sterowanie | ekranowany 3 x 0,75 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 10 C |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 3/8 / 9,5 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 5/8 / 15,9 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę 3/8" | 32 ~ 40 N∙m |
| Moment dokręcający rurę 5/8" | 62 ~ 75 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A lub R32 |
| Wbudowana pompka skroplin | TAK |
| Maksymalna wysokość podnoszenia wody od dolnej krawędzi urządzenia | 1000 mm |
| Średnica króćca odpływu skroplin | 25 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wew. | 840 x 204 x 840 mm |
| Długość x wysokość x szerokość panelu | 950 x 50 x 950 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / panel | 22,0 / 5,8 kg |
wyposażenie opcjonalne:
Centralny sterownik jednostek wewnętrznych CCM-180A
Pilot bezprzewodowy RM05B
Pilot przewodowy SWC-86ED Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.