| Wydajność chłodzenie / grzanie | 2,8 / 3,2 kW |
| Nominalny pobór mocy | 16 W |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Przepływ powietrza | 510 / 480 / 455 / 425 / 395 / 370 / 340 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 30 / 29 / 28 / 27 / 26 / 26 / 25 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 42 / 41 / 40 / 39 / 39 / 38 / 38 dB(A) |
| Temperatura pracy | 17 ~ 30 °C |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A lub R32 |
| Długość x wysokość x szerokość panelu | 620 x 65 x 620 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wewn. | 575 x 235 x 638 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / panel | 13,0 / 2,4 kg |
| Zasilanie jedn. wewn. | 3 x 1,5 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy | 16 W |
| Sterowanie | ekranowany 3 x 0,75 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 6 C |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 1/4 / 6,4 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 1/2 / 12,7 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę 1/4" | 14 ~ 17 N∙m |
| Moment dokręcający rurę 1/2" | 50 ~ 60 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A lub R32 |
| Wbudowana pompka skroplin | TAK |
| Maksymalna wysokość podnoszenia wody od dolnej krawędzi urządzenia | 1000 mm |
| Średnica króćca odpływu skroplin | 25 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wew. | 575 x 235 x 638 mm |
| Długość x wysokość x szerokość panelu | 620 x 65 x 620 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / panel | 13,0 / 2,4 kg |
wyposażenie opcjonalne:
Centralny sterownik jednostek wewnętrznych CCM-180A
Pilot bezprzewodowy RM05B
Pilot przewodowy SWC-86ED Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.