| Wydajność chłodzenie / grzanie | 6,3 / 7,1 kW |
| Nominalny pobór mocy | 50 W |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Przepływ powietrza | 905 / 885 / 805 / 755 / 705 / 655 / 605 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 43 / 42 / 40 / 38 / 36 / 35 / 33,5 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 51 / 50 / 48 / 46 / 45 / 44 / 42 dB(A) |
| Temperatura pracy | 17 ~ 30 °C |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A lub R32 |
| Długość x wysokość x szerokość panelu | 620 x 65 x 620 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wewn. | 575 x 235 x 638 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / panel | 15,0 / 2,4 kg |
| Zasilanie jedn. wewn. | 3 x 1,5 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy | 50 W |
| Sterowanie | ekranowany 3 x 0,75 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 10 C |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 3/8 / 9,5 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 5/8 / 15,9 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę 3/8" | 32 ~ 40 N∙m |
| Moment dokręcający rurę 5/8" | 62 ~ 75 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A lub R32 |
| Wbudowana pompka skroplin | TAK |
| Maksymalna wysokość podnoszenia wody od dolnej krawędzi urządzenia | 1000 mm |
| Średnica króćca odpływu skroplin | 25 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wew. | 575 x 235 x 638 mm |
| Długość x wysokość x szerokość panelu | 670 x 50 x 670 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / panel | 15,0 / 2,4 kg |
wyposażenie opcjonalne:
Centralny sterownik jednostek wewnętrznych CCM-180A
Pilot bezprzewodowy RM05B
Pilot przewodowy SWC-86ED Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.