| Wydajność chłodzenie / grzanie | 40,0 / 40,0 kW |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 14040 / 11330 W |
| EER / COP | 2,85 / 3,53 |
| Napięcie / częstotliwość | 400 / 50 V / Hz |
| Typ sprężarki | DC INVERTER EVI |
| Przepływ powietrza | 15600 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 65 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 86 dB(A) |
| Grzanie | -30 ~ 30 °C |
| Chłodzenie | -15 ~ 55 °C |
| Długość x wysokość x szerokość | 825 x 1760 x 940 mm |
| Waga netto | 215 kg |
| Zasilanie jedn. zewn. | 5 x 6,0 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 400 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 17000 / 11600 W |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 32 C |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 5/8 / 15,9 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 1 1/8 / 28,58 cal/mm |
| Sposób podłączenia rur do jednostek wewnętrznych | Kielichowy |
| Sposób podłączenia rur z jednostki zewnetrznej | Lutowanie w osłonie azotu |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 8,4 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 17,54 t |
| Dodatkowy czynnik chłodniczy | Określany na podstawie projektu |
| Maksymalna różnica wysokości, gdy jedn.zewn.powyżej | 110 m |
| Maksymalna różnica wysokości, gdy jedn.zewn.poniżej | 110 m |
| Rzeczywista długość instalacji chłodniczej | 40 m |
| Ekwiwalentna długość instalacji chłodniczej | 260 m |
| Maksymalna długość instalacji chłodniczej | 1100 m |
| Maksymalna liczba podłączonych jednostek wewnętrznych | 23 |
| Długość x wysokość x szerokość | 825 x 1760 x 940 mm |
| Rozstaw otworów montażowych jedn. zewn. | 705 x 710 mm |
| Waga netto | 215 kg |
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.