| Wydajność chłodzenie / grzanie | 7,2 / 7,2 kW |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 2210 / 1800 W |
| EER / COP | 3,26 / 4,00 |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Typ sprężarki | DC INVERTER |
| Przepływ powietrza | 5200 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 53 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 70 dB(A) |
| Grzanie | -20 ~ 30 °C |
| Chłodzenie | -15 ~ 52 °C |
| Długość x wysokość x szerokość | 523 x 864 x 1073 mm |
| Waga netto | 80 kg |
| Zasilanie jedn. zewn. | 3 x 6,0 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 2210 / 1800 W |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 25 C |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 3/8 / 9,5 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 5/8 / 15,9 cal/mm |
| Sposób podłączenia rur do jednostek wewnętrznych | Kielichowy |
| Sposób podłączenia rur z jednostki zewnetrznej | Lutowanie w osłonie azotu |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 3,1 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 6,47 t |
| Dodatkowy czynnik chłodniczy | Określany na podstawie projektu |
| Maksymalna różnica wysokości, gdy jedn.zewn.powyżej | 30 m |
| Maksymalna różnica wysokości, gdy jedn.zewn.poniżej | 20 m |
| Rzeczywista długość instalacji chłodniczej | 30 m |
| Ekwiwalentna długość instalacji chłodniczej | 60 m |
| Maksymalna długość instalacji chłodniczej | 150 m |
| Maksymalna liczba podłączonych jednostek wewnętrznych | 5 |
| Długość x wysokość x szerokość | 523 x 864 x 1073 mm |
| Rozstaw otworów montażowych jedn. zewn. | 656 x 463 mm |
| Waga netto | 80 kg |
Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.