| Wydajność chłodzenie (H/M/L) | 4,2 / 3,5 / 2,5 kW |
| Wydajność grzanie (H/M/L) | 5,7 / 4,8 / 3,4 kW |
| Nominalny pobór mocy | 45 W |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Spadek ciśnienia w chłodzeniu | 15,3 kPa |
| Spadek ciśnienia w grzaniu | 12,7 kPa |
| Maksymalne ciśnienie robocze | 1,6 MPa |
| Wydatek powietrza (H/M/L) | 900 / 670 / 440 m³/h |
| Typ silnika | Silnik prądu stałego (DC) |
| Ilość silników | 1 |
| Typ turbiny | Odśrodkowa z łopatkami wygiętymi do przodu |
| Ilość turbin | 2 |
| Standardowe ciśnienie statyczne | 12Pa (fabrycznie); 30/50Pa możliwość zmiany poprzez przełączniki konfiguracyjne na płycie głównej |
| Poziom ciśnienia akustycznego 12Pa (H/M/L) | 46/38/30 dB(A) |
| Poziom ciśnienia akustycznego 30Pa (H/M/L) | 49/41/33 dB(A) |
| Poziom ciśnienia akustycznego 50Pa (H/M/L) | 51/44/39 dB(A) |
| Długość x wysokość x szerokość | 1161 x 241 x 522 mm |
| Waga netto | 24,2 kg |
| Ilość rzędów | 3 |
| Maksymalne ciśnienie robocze | 1,6 MPa |
| Średnica rur | RC 3/4 |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy | 45 W |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 6 C |
| Spadek ciśnienia w chłodzeniu | 15,3 kPa |
| Spadek ciśnienia w grzaniu | 12,7 kPa |
| Zewnętrzne ciśnienie statyczne | 12Pa (fabrycznie); 30/50Pa możliwość zmiany poprzez przełączniki konfiguracyjne na płycie głównej Pa |
| Woda wejście | RC 3/4 cal |
| Woda wyjście | RC 3/4 cal |
| Króciec jednostki | R 3/4 cal / 19,05 |
| Długość x wysokość x szerokość | 1161 x 241 x 522 mm |
| Waga netto | 24,2 kg |
wyposażenie opcjonalne:
RM05 - Pilot bezprzewodowy
KJR-18B - Pilot przewodowy Cena netto: 204,00 PLN
FCUKZ-03 - Zestaw przyłączeniowy
SCM30 - Centralny sterownik Cena netto: 1 372,00 PLN Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.