| Wydajność chłodzenie (H/M/L) | 6,12 / 5,45 / 4,6 kW |
| Wydajność grzanie (H/M/L) | 8,62 / 7,49 / 6,27 kW |
| Nominalny pobór mocy | 49 W |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Wydatek powietrza (H/M/L) | 1229 / 1020 / 810 m³/h |
| Typ silnika | Silnik prądu stałego (DC) |
| Typ turbiny | Odśrodkowa z łopatkami wygiętymi do przodu |
| Ilość | 1 |
| Poziom ciśnienia akustycznego (H/M/L) | 44 / 40 / 34 dB(A) |
| Ilość rzędów | 2 |
| Maksymalne ciśnienie robocze | 1,6 MPa |
| Średnica rur | 7 |
| Długość x wysokość x szerokość urządzenia | 840 x 230 x 840 mm |
| Długość x wysokość x szerokość panelu | 950 x 45 x 950 mm |
| Waga netto urządzenie / panel | 23,0 / 6,0 kg |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy | 49 W |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 6 C |
| Woda wejście | RC 3/4 cal |
| Woda wyjście | RC 3/4 cal |
| Maksymalna wysokość podnoszenia skroplin | 500 mm |
| Średnica króćca odpływu skroplin | 32 mm |
| Długość x wysokość x szerokość urządzenia | 840 x 230 x 840 mm |
| Długość x wysokość x szerokość panelu | 950 x 45 x 950 mm |
| Waga netto urządzenie / panel | 23,0 / 6,0 kg |
wyposażenie standardowe:
wyposażenie opcjonalne:
KJR-29B - Pilot przewodowy Cena netto: 428,00 PLN
SCM30 - Centralny sterownik Cena netto: 1 372,00 PLN Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.