| Wydajność chłodzenie (SH/MH/H/M/L/ML/SL) | 10,50 / 10,00 / 9,50 / 8,90 / 8,00 / 7,10 / 6,20 kW |
| Wydajność grzanie (SH/MH/H/M/L/ML/SL) | 12,00 / 11,20 / 10,50 / 9,95 / 9,00 / 8,00 / 6,90 kW |
| Nominalny pobór mocy | 200 / 150 / 110 / 80 / 60 / 40 / 30 W |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Przepływ wody w chłodzeniu | 2,02 / 1,89 / 1,76 / 1,64 / 1,50 / 1,32 / 1,16 m³/ h |
| Przepływ wody w grzaniu | 2,23 / 2,08 / 1,89 / 1,72 / 1,56 / 1,38 / 1,20 m³/ h |
| Spadek ciśnienia | 45 / 40 / 35 / 30 / 25 / 20 / 17 kPa |
| Przepływ powietrza (SH/MH/H/M/L/ML/SL) | 1950 / 1850 / 1650 / 1450 / 1300 / 1150 / 950 m³/h |
| Typ silnika | Silnik prądu stałego (DC) |
| Typ turbiny | Odśrodkowa z łopatkami wygiętymi do przodu |
| Ilość | 1 |
| Poziom ciśnienia akustycznego (SH/MH/H/M/L/ML/SL) | 51,5 / 49,3 / 46,9 / 44,2 / 40,7 / 36,7 / 32,0 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej (SH/MH/H/M/L/ML/SL) | 63,5 / 61,2 / 58,6 / 55,7 / 52,4 / 48,5 / 44,1 dB(A) |
| Ilość rzędów | 3 |
| Maksymalne ciśnienie robocze | 1,6 MPa |
| Długość x wysokość x szerokość urządzenia | 840 x 288 x 840 mm |
| Długość x wysokość x szerokość panelu | 950 x 77 x 950 mm |
| Waga netto urządzenie / panel | 25,9 / 5,8 kg |
| Możliwość sterowania ruchem pojedynczej żaluzji | Tak (SRC-61 lub SWC-62 lub SWC-63) |
| Zawór wodny 3-drogowy | Opcjonalnie (SVA-230NC) |
| Sterowanie zaworem 2/3-drogowym | Tak |
| Taca skroplin zaworu wodnego | Opcjonalnie (SF2-CDF) |
| Moduł WiFi | Opcjonalnie (SWC-62 lub SWC-63) |
| Pilot w standardzie | Nie |
| Możliwość podłączenia pilota przewodowego | Tak |
| Styk On/Off | Tak |
| Styk alarmowy | Opcjonalnie (SF2-CTK) |
| Modbus | Tak |
| Wbudowana pompka skroplin | Tak |
| Możliwość poboru świeżego powietrza | Tak |
| Zasilanie jednostki | 3 x 1,5 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy | 200 / 150 / 110 / 80 / 60 / 40 / 30 W |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 6 C |
| Woda wejście | RC 3/4 cal |
| Woda wyjście | RC 3/4 cal |
| Średnica króćca odpływu skroplin | 25 mm |
| Długość x wysokość x szerokość urządzenia | 840 x 288 x 840 mm |
| Długość x wysokość x szerokość panelu | 950 x 77 x 950 mm |
| Waga netto urządzenie / panel | 25,9 / 5,8 kg |
wyposażenie opcjonalne:
Pilot bezprzewodowy SRC-61 Cena netto: 307,00 PLN
Sterownik przewodowy SWC-61 Cena netto: 738,00 PLN
Sterownik przewodowy SWC-62
Sterownik przewodowy SWC-63
SCM30 - Centralny sterownik Cena netto: 1 372,00 PLN
SVA-230NC - Zawór wodny 3-drogowy 3/4" z siłownikiem Cena netto: 584,00 PLN netto
SF2-CDF taca skroplin zaworu wodnego Cena netto: 117,00 PLN
Zestaw przyłączeniowy SF2-EC Cena netto: 882,00 PLN
Zestaw przyłączeniowy SF2-CTK Cena netto: 404,00 PLN Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.