| Wydajność chłodzenie (SH/MH/H/M/L/ML/SL) | 4,70 / 4,40 / 4,00 / 3,70 / 3,40 / 3,00 / 2,65 kW |
| Wydajność grzanie (SH/MH/H/M/L/ML/SL) | 7,30 / 6,90 / 6,40 / 6,00 / 5,30 / 4,40 / 3,80 kW |
| Nominalny pobór mocy | 40 / 30 / 25 / 20 / 15 / 12 / 10 W |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Przepływ wody w chłodzeniu | 0,88 / 0,82 / 0,74 / 0,65 / 0,60 / 0,53 / 0,46 m³/ h |
| Przepływ wody w grzaniu | 0,68 / 0,63 / 0,59 / 0,55 / 0,50 / 0,41 / 0,33 m³/ h |
| Spadek ciśnienia | 30 / 28 / 26 / 25 / 22 / 16 / 14 kPa |
| Przepływ powietrza (SH/MH/H/M/L/ML/SL) | 1020 / 930 / 870 / 800 / 720 / 620 / 520 m³/h |
| Typ silnika | Silnik prądu stałego (DC) |
| Typ turbiny | Odśrodkowa z łopatkami wygiętymi do przodu |
| Ilość | 1 |
| Poziom ciśnienia akustycznego (SH/MH/H/M/L/ML/SL) | 34,2 / 31,5 / 29,0 / 26,3 / 24,1 / 21,8 / 20,6 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej (SH/MH/H/M/L/ML/SL) | 46,8 / 44,1 / 41,4 / 38,4 / 35,4 / 32,4 / 30,3 dB(A) |
| Ilość rzędów | 2 |
| Maksymalne ciśnienie robocze | 1,6 MPa |
| Waga netto urządzenie / panel | 5,8 / 23,9 kg |
| Możliwość sterowania ruchem pojedynczej żaluzji | Tak (SRC-61 lub SWC-62 lub SWC-63) |
| Zawór wodny 3-drogowy | Opcjonalnie (2 x SVA-230NC + SVB-12) |
| Sterowanie zaworem 2/3-drogowym | Tak |
| Taca skroplin zaworu wodnego | Opcjonalnie (SF2-CDF) |
| Moduł WiFi | Opcjonalnie (SWC-62 lub SWC-63) |
| Pilot w standardzie | Nie |
| Możliwość podłączenia pilota przewodowego | Tak |
| Styk On/Off | Tak |
| Styk alarmowy | Opcjonalnie (SF2-CTK) |
| Modbus | Tak |
| Wbudowana pompka skroplin | Tak |
| Możliwość poboru świeżego powietrza | Tak |
| Zasilanie jednostki | 3 x 1,5 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy | 40 / 30 / 25 / 20 / 15 / 12 / 10 W |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 6 C |
| Woda wejście | RC 3/4 cal |
| Woda wyjście | RC 1/2 cal |
| Średnica króćca odpływu skroplin | 25 mm |
| Długość x wysokość x szerokość urządzenia | 840 x 288 x 840 mm |
| Długość x wysokość x szerokość panelu | 950 x 77 x 950 mm |
| Waga netto urządzenie / panel | 23,9 / 5,8 kg |
wyposażenie opcjonalne:
Pilot bezprzewodowy SRC-61 Cena netto: 307,00 PLN
Sterownik przewodowy SWC-61 Cena netto: 738,00 PLN
Sterownik przewodowy SWC-62
Sterownik przewodowy SWC-63
SCM30 - Centralny sterownik Cena netto: 1 372,00 PLN
SVB-12 - zawór wodny 3-drogowy 1/2"
SVA-230NC - Zawór wodny 3-drogowy 3/4" z siłownikiem Cena netto: 584,00 PLN netto
SF2-CDF taca skroplin zaworu wodnego Cena netto: 117,00 PLN
Zestaw przyłączeniowy SF2-EC Cena netto: 882,00 PLN
Zestaw przyłączeniowy SF2-CTK Cena netto: 404,00 PLN Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.