| Wydajność chłodzenie (H/M/L) | 8,02 / 6,65 / 5,37 kW |
| Wydajność grzanie (H/M/L) | 9,40 / 7,36 / 5,82 kW |
| Nominalny pobór mocy | 72 / 43 / 23 W |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Przepływ wody w chłodzeniu | 1,36 / 1,17 / 0,94 m³/ h |
| Przepływ wody w grzaniu | 1,53 / 1,26 / 0,98 m³/ h |
| Spadek ciśnienia w chłodzeniu | 32 / 26 / 18 kPa |
| Spadek ciśnienia w grzaniu | 41 / 25 / 16 kPa |
| Wydatek powietrza (H/M/L) | 1381 / 1093 / 816 m³/h |
| Typ silnika | Silnik prądu stałego (DC) |
| Ilość silników | 1 |
| Typ turbiny | Odśrodkowa z łopatkami wygiętymi do przodu |
| Ilość turbin | 3 |
| Standardowe ciśnienie statyczne | 12 Pa (fabrycznie); 30/50 Pa możliwość zmiany poprzez przełączniki konfiguracyjne na elektronice lub za pomocą sterownika przewodowego |
| Poziom ciśnienia akustycznego 12Pa (H/M/L) | 50 / 43 / 36 dB(A) |
| Ilość rzędów | 3 |
| Maksymalne ciśnienie robocze | 1,6 MPa |
| Średnica rur | RC 3/4 cal |
| Długość x wysokość x szerokość | 482 x 243 x 1368 mm |
| Waga netto | 27,7 kg |
| Zawór wodny 3-drogowy | Opcjonalnie (SVA-230NC) |
| Sterowanie zaworem 2/3-drogowym | Tak |
| Taca skroplin zaworu wodnego | W zestawie |
| Moduł WiFi | Opcjonalnie (SWC-62 lub SWC-63) |
| Pilot w standardzie | Nie |
| Możliwość podłączenia pilota przewodowego | Tak |
| Styk On/Off | Tak |
| Styk alarmowy | Opcjonalnie (SF2-DTK) |
| Modbus | Tak |
| Wbudowana pompka skroplin | Nie |
| Możliwość poboru świeżego powietrza | Tak |
| Zasilanie jednostki | 3 x 1,5 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy | 72 / 43 / 23 W |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 6 C |
| Woda wejście | RC 3/4 cal |
| Woda wyjście | RC 3/4 cal |
| Króciec jednostki | ZG 3/4 cal |
| Długość x wysokość x szerokość | 482 x 243 x 1368 mm |
| Waga netto | 27,7 kg |
wyposażenie opcjonalne:
RM05 - Pilot bezprzewodowy
Sterownik przewodowy SWC-61 Cena netto: 738,00 PLN
Sterownik przewodowy SWC-62
Sterownik przewodowy SWC-63
SCM30 - Centralny sterownik Cena netto: 1 372,00 PLN
SVA-230NC - Zawór wodny 3-drogowy 3/4" z siłownikiem Cena netto: 584,00 PLN netto
Zestaw przyłączeniowy SF2-DTK Cena netto: 436,00 PLN
Zestaw przyłączeniowy SF2-EC Cena netto: 882,00 PLN Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.