Cechy produktu:
| Wydajność chłodzenie / grzanie | 28,0 / 31,5 kW |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie | 13020 W |
| Nominalny pobór mocy grzanie | 7610 W |
| EER / COP | 2,15 / 3,68 |
| Napięcie / częstotliwość jednostka zewn. | 400 / 50 V / Hz |
| Napięcie / częstotliwość jednostka wewn. | 230 / 50 V / Hz |
| Typ sprężarki | DC INVERTER |
| Przepływ powietrza - jedn. wewn. | 4700 / 4387 / 4073 / 3760 / 3447 / 3133 / 2820 m³/h |
| Przepływ powietrza - jedn. zewn. | 11000 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego jedn. wewn. | 51 / 50 / 48 / 46 / 44 / 43 / 42 dB(A) |
| Poziom ciśnienia akustycznego jedn. zewn. | 68 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej jedn. wewn. | 74 / 72 / 70 / 68 / 66 / 64 / 62 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej jedn. zewn. | 78 dB(A) |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 6,5 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 13,6 t |
| Grzanie | -20 ~ 24 °C |
| Chłodzenie | -5 ~ 48 °C |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wewn. | 900 x 580 x 1300 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. zewn. | 528 x 1558 x 1120 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / zewn. | 125 / 144 kg |
| Napięcie / częstotliwość jednostka wewn. | 230 / 50 V / Hz |
| Napięcie / częstotliwość jednostka zewn. | 400 / 50 V / Hz |
| Zabezpieczenie nadprądowe jednostka wewn. | 6 C |
| Zabezpieczenie nadprądowe jednostka zewn. | 25 (C) C |
| Zasilanie jedn. wewn. | 3 x 2,5 mm² |
| Zasilanie jedn. zewn. | 5 x 4,0 mm² |
| Sterowanie | ekranowany 3 x 0,75 mm² |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 1/2 / 12,7 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 7/8 / 22,2 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę 1/2" | 50 ~ 60 N∙m |
| Sposób podłączenia rury o średnicy 7/8" / 22,2 mm | lutowanie w osłonie azotu |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 6,5 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 13,6 t |
| Dodatkowy czynnik chłodniczy | Określany na podstawie projektu |
| Maksymalna różnica wysokości, gdy jedn.zewn.powyżej | 25 m |
| Maksymalna różnica wysokości, gdy jedn.zewn.poniżej | 20 m |
| Minimalna długość instalacji chłodniczej | 5 m |
| Maksymalna długość instalacji chłodniczej | 50 m |
| Długość instalacji chłodniczej bez konieczności dopełniania | 7,5 m |
| Nominalne zewnętrzne ciśnienie statyczne | 200 (0-400) Pa |
| Średnica króćca odpływu skroplin | 32 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wew. | 900 x 580 x 1300 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. zewn. | 528 x 1558 x 1120 mm |
| Wysokość x szerokość dyfuzora ssawnego / tłocznego | 456 x 990 / 2 x 268 x 311 mm |
| Rozstaw otworów montażowych jedn. zewn. | 494 x 668 + 206 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / zewn. | 125 / 144 kg |
wyposażenie standardowe:
Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.