Cechy produktu:
| Wydajność chłodzenie / grzanie | 3,2 (0,9–3,6) / 3,4 (0,9–4,0) kW |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Przepływ powietrza | 590 / 520 / 400 / 320 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Grzanie/Chłodzenie) | 41 / 37 / 33 / 26 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 56 / 49 / 45 / 38 dB(A) |
| Osuszanie | 1,4 l/h |
| Grzanie | 16 ~ 30 °C |
| Moduł WiFi | Opcja |
| Filtr plazmowy | Tak |
| Funkcja I-Feel | Tak |
| Żaluzje prawo-lewo sterowane z pilota | Nie |
| Ilość biegów wentylatora jedn. wewn. | 4 |
| Pilot w standardzie | Bezprzewodowy |
| Możliwość podłączenia pilota przewodowego | Nie |
| Styk On/Off | Nie |
| BMS | Nie |
| Długość x wysokość x szerokość | 773 x 250 x 185 mm |
| Waga netto | 8,0 kg |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Zasilana jednostka | Zewnętrzna |
| Sterowanie | 4 x 1,5 mm² |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 1/4 / 6,4 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 3/8 / 9,5 cal/mm |
| Usytuowanie | rury wychodzą z prawej strony i są skierowane w lewą stronę |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 15 ~ 20 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 30 ~ 40 N∙m |
| Średnica węża skroplin | 16 mm |
| Długość x wysokość x szerokość | 773 x 250 x 185 mm |
| Waga netto | 8,0 kg |
wyposażenie standardowe:
wyposażenie opcjonalne:
Interfejs alarmowy SAI-01 Cena netto: 1638,00 PLN
Filtr katechinowy SAF-OPWC4 Cena netto: 25,00 PLN
Filtr jonu srebra SAF-OPWS4 Cena netto: 35,00 PLN
Aktywny filtr węglowy SAF-OPWA4 Cena netto: 25,00 PLN
Filtr antybakteryjny SAF-OPWB4 Cena netto: 25,00 PLN
Zimny filtr katalizujący SAF-OPWK4 Cena netto: 25,00 PLN
Filtr przeciwpyłkowy SAF-OPWM4 Cena netto: 25,00 PLN
Filtr fotokatalityczny SAF-OPWP4 Cena netto: 25,00 PLN Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.