Cechy produktu:
| Wydajność chłodzenie / grzanie | 5,3 (1,9~6,3) / 5,7 (1,3~7,0) kW |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Przepływ powietrza | 300 ~ 800 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 21 ~ 41 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 56 dB(A) |
| Osuszanie | 2,14 l/h |
| Chłodzenie | 16 ~ 30 °C |
| Grzanie | 8 °C / 16 ~ 30 °C |
| Długość x wysokość x szerokość | 241 x 320 x 969 mm |
| Waga netto | 11,2 kg |
| Funkcja samooczyszczania | Tak |
| Follow me | Tak |
| Moduł WiFi | Tak |
| Filtr plazmowy | Tak |
| Żaluzje prawo-lewo sterowane z pilota | Tak |
| Ilość biegów wentylatora jedn. wewn. | 7 / Możliwość płynnej regulacji za pomocą aplikacji |
| Pilot w standardzie | Bezprzewodowy |
| Możliwość podłączenia pilota przewodowego | Nie |
| Styk On/Off | Nie |
| BMS | Nie |
| Napięcie / częstotliwość jednostka wewn. | 230 / 50 V / Hz |
| Zasilanie jedn. wewn. | Z jednostki zewnętrznej |
| Zasilana jednostka | Zewnętrzna |
| Sterowanie | 4 x 1,5 mm² |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 1/4 / 6,4 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 1/2 / 12,7 cal/mm |
| Usytuowanie w jednostce wewnętrznej | rury wychodzą z prawej strony i są skierowane w lewą stronę |
| Usytuowanie w jednostce zewnętrznej | zawory serwisowe umieszczone są z prawej strony urządzenia |
| Typ czynnika chłodniczego | R32 |
| Minimalna długość instalacji chłodniczej | 3 m |
| Średnica węża skroplin jedn. wewn. | 16 Ø |
| Długość x wysokość x szerokość | 241 x 320 x 969 mm |
| Waga netto | 11,2 kg |
wyposażenie standardowe:
Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.