| Grzanie (A7/W35°C) | 7,5 kW |
| Chłodzenie (A35/W7°C) | 5,0 kW |
| Maksymalny pobór mocy | 4400 W |
| Maksymalny pobór prądu | 19 A |
| EER (A35/W7°C) | 3,2 |
| COP (A7/W35°C) | 4,6 |
| Pobór mocy - Chłodzenie (A35/W7°C) | 1,56 kW |
| Pobór mocy - Grzanie (A7/W35°C) | 1,63 kW |
| Klasa efektywności energetycznej (55°C/35°C) | A++/A+++ |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Grzanie/Chłodzenie) | 58 / 56 dB(A) |
| Typ czynnika chłodniczego | R32 |
| Ilość czynnika chłodniczego | 0,87 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 0,587 t |
| Objętość | 2 l |
| Ciśnienie maksymalne | 3 bar |
| Ciśnienie fabryczne | 1 bar |
| Pobór mocy | maks. 75 W |
| Maks. przepływ wody | 3,5 m³/h |
| Przepływomierz (min. przepływ) | 10 l/min |
| Typ sprężarki | Rotacyjna DC Inverter |
| Zawór bezpieczeństwa | 3 bar |
| Długość x wysokość x szerokość urządzenia | 345 x 758 x 1150 mm |
| Waga netto | 96,0 kg |
| Typ | Płytowy |
| Ilość | 1 szt. |
| Grzanie | -25 ~ 35 °C |
| Grzanie CWU | -25 ~ 45 °C |
| Chłodzenie | 10 ~ 48 °C |
| Grzanie | 20 ~ 60 °C |
| Chłodzenie | 7 ~ 25 °C |
| Czujnik temperatury w pomieszczeniu (opcjonalnie) | 2 x 0,75 mm² |
| Termostat (opcjonalnie) | 4 x 1 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Przekrój przewodu zasilającego | 3 x 2,5 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 20 C |
| Pilot przewodowy | 4 x 0,75 mm² |
| Zawór 2-drogowy (opcjonalnie) | 3 x 1,0 mm² |
| Zawór 3-drogowy (opcjonalnie) | 3 x 1,0 mm² |
| Sygnał załączenia grzałki 1 (opcjonalnie) | 2 x 1,0 mm² |
| Sygnał załączenia grzałki 2 (opcjonalnie) | 2 x 1,0 mm² |
| Sygnał załączenia grzałki CWU (opcjonalnie) | 2 x 1,0 mm² |
| Styk on/off (opcjonalnie) | 2 x 1,0 mm² |
| Czujnik CWU (opcjonalnie) | 2 x 0,75 mm² |
| Czujnik temperatury wody (opcjonalnie) | 2 x 0,75 mm² |
| Woda wejście | 1 cal |
| Woda wyjście | 1 cal |
| Długość x wysokość x szerokość urządzenia | 345 x 758 x 1150 mm |
| Waga netto | 96,0 kg |
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.