| Grzanie (A7/W35°C) | 12,0 kW |
| Grzanie (A7/W45°C) | 12,0 kW |
| Grzanie (A7/W55°C) | 12,0 kW |
| Grzanie (A2/W35°C) | 9,1 kW |
| Grzanie (A2/W45°C) | 11,3 kW |
| Grzanie (A2/W55°C) | 11,3 kW |
| Grzanie (A-7/W35°C) | 10,0 kW |
| Grzanie (A-7/W45°C) | 10,5 kW |
| Grzanie (A-7/W55°C) | 10,4 kW |
| Chłodzenie (A35/W18°C) | 12,0 kW |
| Chłodzenie (A35/W7°C) | 11,5 kW |
| SEER (7°C / 18°C) | 5,19 / 6,42 |
| SCOP (55°C / 35°C) | 3,62 / 4,67 |
| Wydajność chłodzenie / grzanie | 12,0 / 12,0 kW |
| Nominalny pobór mocy (bez grzałek elektrycznych) | 5,7 kW |
| Nominalny pobór prądu | 3,6 A |
| Grzałka elektryczna | 3 x 3 kW |
| EER (A35/W18°C) | 4,50 |
| EER (A35/W7°C) | 3,05 |
| COP (A-7/W55°C) | 2,15 |
| COP (A-7/W45°C) | 2,45 |
| COP (A-7/W35°C) | 2,80 |
| COP (A2/W55°C) | 2,55 |
| COP (A2/W45°C) | 2,90 |
| COP (A2/W35°C) | 3,80 |
| COP (A7/W55°C) | 3,10 |
| COP (A7/W45°C) | 3,70 |
| COP (A7/W35°C) | 4,80 |
| Pobór mocy - Chłodzenie (A35/W18°C) | 2,667 kW |
| Pobór mocy - Chłodzenie (A35/W7°C) | 3,77 kW |
| Pobór mocy - Grzanie (A-7/W55°C) | 4,837 kW |
| Pobór mocy - Grzanie (A-7/W45°C) | 4,286 kW |
| Pobór mocy - Grzanie (A-7/W35°C) | 3,571 kW |
| Pobór mocy - Grzanie (A2/W55°C) | 4,431 kW |
| Pobór mocy - Grzanie (A2/W45°C) | 3,897 kW |
| Pobór mocy - Grzanie (A2/W35°C) | 2,395 kW |
| Pobór mocy - Grzanie (A7/W55°C) | 3,871 kW |
| Pobór mocy - Grzanie (A7/W45°C) | 3,243 kW |
| Pobór mocy - Grzanie (A7/W35°C) | 2,5 kW |
| Klasa efektywności energetycznej (55°C/35°C) | A++/A+++ |
| Napięcie / częstotliwość | 400 / 50 V / Hz |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 53 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 67 dB(A) |
| Objętość | 8 l |
| Ciśnienie maksymalne | 8 bar |
| Przepływomierz | 0,6 m³/ h |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 9 m |
| Typ sprężarki | Rotacyjna dwustopniowa DC Inverter |
| Zakres przepływu wody | 0,7 ~ 2,5 m³/ h |
| Zawór bezpieczeństwa | 3 bar |
| Tryb pracy | Automatyczny |
| Wydajność | 9 kW |
| Kombinacja | 3 + 3 + 3 kW |
| Napięcie / częstotliwość | 400 / 50 V / Hz |
| Typ | Płytowy |
| Ilość | 1 szt. |
| Grzanie | -25 ~ 35 °C |
| Grzanie CWU | -25 ~ 46 °C |
| Chłodzenie | -5 ~ 46 °C |
| Grzanie | 12 ~ 75 °C |
| Grzanie CWU | 10 ~ 70 °C |
| Chłodzenie | 5 ~ 30 °C |
| Typ czynnika chłodniczego | R290 |
| Ilość czynnika chłodniczego | 1,25 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 0,00375 t |
| Długość x wysokość x szerokość urządzenia | 523 x 865 x 1385 mm |
| Waga netto | 142 kg |
| Zasilanie jednostki | 5 x 2,5 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe jednostka / grzałka elektryczna | 3 x 16 / 3 x 16 C |
| Zasilanie grzałka elektryczna | 4 x 2,5 mm² |
| Termostat (opcjonalnie) | 2 x 0,75 mm² |
| Maksymalne natężenie prądu grzałki / grzałek elektrycznych | 3 x 13,5 A |
| Maksymalne natężenie prądu jednostki | 3 x 11 A |
| Przekrój przewodów pomiędzy jednostką a sterownikiem | Patrz zakładka rysunki techniczne jednostki |
| Sygnał załączenia zewnętrznego źródła ciepła (opcjonalnie) | 2 x 0,75 mm² |
| Styk on/off (opcjonalnie) | 2 x 0,75 mm² |
| Woda wejście | 5/4 cal |
| Woda wyjście | 5/4 cal |
| Typ czynnika chłodniczego | R290 |
| Rozstaw otworów montażowych | Patrz zakładka rysunki techniczne jednostki |
| Długość x wysokość x szerokość urządzenia | 523 x 865 x 1385 mm |
| Waga netto | 142 kg |
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.