| Grzanie (A7/W35°C) | 6,2 kW |
| Grzanie (A7/W45°C) | 6,4 kW |
| Grzanie (A7/W55°C) | 6,2 kW |
| Grzanie (A2/W35°C) | 5,6 kW |
| Grzanie (A2/W45°C) | 5,8 kW |
| Grzanie (A2/W55°C) | 5,8 kW |
| Grzanie (A-7/W35°C) | 5,9 kW |
| Grzanie (A-7/W45°C) | 5,5 kW |
| Grzanie (A-7/W55°C) | 5,2 kW |
| Chłodzenie (A35/W18°C) | 6,5 kW |
| Chłodzenie (A35/W7°C) | 6,8 kW |
| SEER (7°C / 18°C) | 5,32 / 6,65 |
| SCOP (55°C / 35°C) | 3,82 / 4,89 |
| Wydajność chłodzenie / grzanie | 6,5 / 6,2 kW |
| Nominalny pobór mocy (bez grzałek elektrycznych) | 3,0 kW |
| Nominalny pobór prądu | 5,5 A |
| Grzałka elektryczna | 1 x 3 kW |
| EER (A35/W18°C) | 5,10 |
| EER (A35/W7°C) | 3,10 |
| COP (A-7/W55°C) | 2,15 |
| COP (A-7/W45°C) | 2,50 |
| COP (A-7/W35°C) | 2,95 |
| COP (A2/W55°C) | 2,65 |
| COP (A2/W45°C) | 3,10 |
| COP (A2/W35°C) | 3,90 |
| COP (A7/W55°C) | 3,10 |
| COP (A7/W45°C) | 3,80 |
| COP (A7/W35°C) | 4,90 |
| Pobór mocy - Chłodzenie (A35/W18°C) | 1,28 kW |
| Pobór mocy - Chłodzenie (A35/W7°C) | 2,19 kW |
| Pobór mocy - Grzanie (A-7/W55°C) | 2,42 kW |
| Pobór mocy - Grzanie (A-7/W45°C) | 2,20 kW |
| Pobór mocy - Grzanie (A-7/W35°C) | 2,00 kW |
| Pobór mocy - Grzanie (A2/W55°C) | 2,19 kW |
| Pobór mocy - Grzanie (A2/W45°C) | 1,87 kW |
| Pobór mocy - Grzanie (A2/W35°C) | 1,44 kW |
| Pobór mocy - Grzanie (A7/W55°C) | 2,00 kW |
| Pobór mocy - Grzanie (A7/W45°C) | 1,69 kW |
| Pobór mocy - Grzanie (A7/W35°C) | 1,27 kW |
| Klasa efektywności energetycznej (55°C/35°C) | A++/A+++ |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 48 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 60 dB(A) |
| Objętość | 8 l |
| Ciśnienie maksymalne | 8 bar |
| Przepływomierz | 0,36 m³/ h |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 9 m |
| Typ sprężarki | Rotacyjna dwustopniowa DC Inverter |
| Zakres przepływu wody | 0,40 ~ 1,25 m³/ h |
| Zawór bezpieczeństwa | 3 bar |
| Tryb pracy | Automatyczny |
| Wydajność | 3,0 kW |
| Kombinacja | 3 kW |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Typ | Płytowy |
| Ilość | 1 szt. |
| Grzanie | -25 ~ 35 °C |
| Grzanie CWU | -25 ~ 46 °C |
| Chłodzenie | -5 ~ 46 °C |
| Grzanie | 12 ~ 75 °C |
| Grzanie CWU | 10 ~ 70 °C |
| Chłodzenie | 5 ~ 30 °C |
| Typ czynnika chłodniczego | R290 |
| Ilość czynnika chłodniczego | 0,7 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 0,0021 t |
| Długość x wysokość x szerokość urządzenia | 426 x 717 x 1299 mm |
| Waga netto | 95 kg |
| Zasilanie jednostki | 3 x 2,5 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe jednostka / grzałka elektryczna | 16 / 16 C |
| Zasilanie grzałka elektryczna | 3 x 2,5 mm² |
| Termostat (opcjonalnie) | 2 x 0,75 mm² |
| Maksymalne natężenie prądu grzałki / grzałek elektrycznych | 13,5 A |
| Maksymalne natężenie prądu jednostki | 15 A |
| Przekrój przewodów pomiędzy jednostką a sterownikiem | Patrz zakładka rysunki techniczne jednostki |
| Sygnał załączenia zewnętrznego źródła ciepła (opcjonalnie) | 2 x 0,75 mm² |
| Styk on/off (opcjonalnie) | 2 x 0,75 mm² |
| Woda wejście | 1 cal |
| Woda wyjście | 1 cal |
| Typ czynnika chłodniczego | R290 |
| Rozstaw otworów montażowych | Patrz zakładka rysunki techniczne jednostki |
| Długość x wysokość x szerokość urządzenia | 426 x 717 x 1299 mm |
| Waga netto | 95 kg |
wyposażenie opcjonalne:
Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.