| Moc grzewcza | 3,5 + 1,5(z grzałką el.) kW |
| Szacunkowe roczne zużycie energii w grzaniu | 795 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |
| EER / COP | - / 4.1 |
| Napięcie / częstotliwość jednostka zewn. | 220 - 240 / 50 V / Hz |
| Napięcie / częstotliwość jednostka wewn. | 220 - 240 / 50 V / Hz |
| Typ sprężarki | DC INVERTER |
| Materiał wykonania | emaliowany |
| Pojemność | 185 l |
| Grzałka el. | 1 x 1,5 (ilość x kW) |
| Pojemność zbiornika wody | 185 l |
| Zakres temperatury CWU | 35 ~ 55 °C |
| Poziom ciśnienia akustycznego - część zewn. | 49 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej jedn. zewn. | 63 dB(A) |
| Temperatura pracy | -25 ~ 45 °C |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 1,4 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 2,92 t |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wewn. | 462 × 2000 × 462 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. zewn. | 842 x 320 x 591 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / zewn. | 72,5 / 38,5 kg |
| Napięcie / częstotliwość jednostka wewn. | 220 - 240 / 50 V / Hz |
| Napięcie / częstotliwość jednostka zewn. | 220 - 240 / 50 V / Hz |
| Zabezpieczenie nadprądowe jednostka zewn. | 16 (C) C |
| Zasilanie jedn. zewn. | 3 x 1,5 mm² |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 1/4" / 6,0 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 3/8" / 9,52 cal/mm |
| Średnica rur wody wlot / wylot | 3/4" / DN25 cal/mm |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 1,40 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 2,92 t |
| Dodatkowy czynnik chłodniczy | 22 g/m |
| Maksymalna długość instalacji chłodniczej | 20 m |
| Maksymalna różnica wysokości | 5 m |
| Długość instalacji chłodniczej bez konieczności dopełniania | 10 m |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wew. | 462 × 2000 × 462 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. zewn. | 842 x 320 x 591 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / zewn. | 72,5 / 38,5 kg |
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.