Cechy produktu:
| Wydajność chłodzenie / grzanie | 12,5 / 13,5 kW |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 4200 / 4200 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 19,0 / 19,0 A |
| Maksymalny pobór prądu | 22,0 A |
| SEER / SCOP | 5,6 / 3,7 |
| Klasa efektywności energetycznej w trybie chłodzenia / grzania (umiarkowany) | A+/A |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Typ sprężarki | DC INVERTER |
| Przepływ powietrza - jedn. wewn. | 2000 / 1850 / 1700 / 1580 m³/h |
| Przepływ powietrza - jedn. zewn. | 6000 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego jedn. wewn. | 53 / 51 / 50 / 48 dB(A) |
| Poziom ciśnienia akustycznego jedn. zewn. | 64 dB(A) |
| Osuszanie | 5,0 l/h |
| Grzanie | -15 ~ 24 °C |
| Chłodzenie | -15 ~ 43 °C |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wewn. | 587 x 1882 x 394 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. zewn. | 1028 x 822 x 530 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / zewn. | 55,0 / 89,0 kg |
| Napięcie / częstotliwość jednostka wewn. | 230 / 50 V / Hz |
| Napięcie / częstotliwość jednostka zewn. | 230 / 50 V / Hz |
| Zasilanie jedn. wewn. | — |
| Zasilanie jedn. zewn. | 3 x 6,0 mm² |
| Maksymalny pobór prądu | 22,0 A |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 19,0 / 19,0 A |
| Sterowanie | 4 x 1,5 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 32 C |
| Średnica węża skroplin | 16 mm |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 5/8 / 15,9 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 3/8 / 9,5 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 30 ~ 40 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 60 ~ 65 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R32 |
| Ilość czynnika chłodniczego | 2,6 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 1,75 t |
| Dodatkowy czynnik chłodniczy | 40 g/m |
| Maksymalna różnica wysokości pomiędzy jednostkami | 20 m |
| Minimalna długość instalacji chłodniczej | 3 m |
| Maksymalna długość instalacji chłodniczej | 30 m |
| Długość instalacji chłodniczej bez konieczności dopełniania | 5 m |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wew. | 587 x 1882 x 394 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. zewn. | 1028 x 822 x 530 mm |
| Rozstaw otworów montażowych jedn. zewn. | 610 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / zewn. | 55,0 / 89,0 kg |
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.