Cechy produktu:
| Wydajność chłodzenie / grzanie | 3,5 / 3,8 kW |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Przepływ powietrza | 550 / 400 / 300 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Grzanie/Chłodzenie) | 49 / 42 / 39 / 35 / 32 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 59 / 52 / 49 / 45 / 42 dB(A) |
| Długość x wysokość x szerokość | 700 x 200 x 615 mm |
| Waga netto | 22,0 kg |
| Moduł WiFi | Nie |
| Filtr plazmowy | Nie |
| Funkcja I-Feel | Możliwość odczytu temperatury z pilota przewodowego |
| Ilość biegów wentylatora jedn. wewn. | 3 |
| Pilot w standardzie | Przewodowy(XK19)/bezprzewodowy(YT1F) |
| Możliwość podłączenia pilota przewodowego | Tak |
| Styk On/Off | Nie |
| BMS | Nie |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Zasilana jednostka | Zewnętrzna |
| Sterowanie | 4 x 1,5 mm² |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 1/4 / 6,4 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 3/8 / 9,5 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 15 ~ 20 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 30 ~ 40 N∙m |
| Długość x wysokość x szerokość | 700 x 200 x 615 mm |
| Wysokość x szerokość dyfuzora ssawnego / tłocznego | 200x620 / 156x662 mm |
| Waga netto | 22,0 kg |
wyposażenie standardowe:
wyposażenie opcjonalne:
SWC-02 - sterownik przewodowy Cena netto: 600,00 PLN
SCC-36 - centralny sterownik Cena netto: 4 631,00 PLN Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.