Cechy produktu:
| Wydajność chłodzenie / grzanie | 2,5 / 2,8 kW |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Przepływ powietrza | 450 / 350 / 280 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Grzanie/Chłodzenie) | 47 / 41 / 37 / 34 / 31 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 57 / 51 / 47 / 44 / 41 dB(A) |
| Długość x wysokość x szerokość | 700 x 200 x 615 mm |
| Waga netto | 21,0 kg |
| Moduł WiFi | Nie |
| Filtr plazmowy | Nie |
| Funkcja I-Feel | Możliwość odczytu temperatury z pilota przewodowego |
| Ilość biegów wentylatora jedn. wewn. | 3 |
| Pilot w standardzie | Przewodowy(XK19)/bezprzewodowy(YT1F) |
| Możliwość podłączenia pilota przewodowego | Tak |
| Styk On/Off | Nie |
| BMS | Nie |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Zasilana jednostka | Zewnętrzna |
| Sterowanie | 4 x 1,5 mm² |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 1/4 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 3/8 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 15 ~ 20 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 30 ~ 40 N∙m |
| Nominalne zewnętrzne ciśnienie statyczne | 15 Pa |
| Długość x wysokość x szerokość | 700 x 200 x 615 mm |
| Wysokość x szerokość dyfuzora ssawnego / tłocznego | 200x620 / 156x662 mm |
| Waga netto | 21,0 kg |
wyposażenie standardowe:
wyposażenie opcjonalne:
SWC-02 - sterownik przewodowy Cena netto: 600,00 PLN
SCC-36 - centralny sterownik Cena netto: 4 631,00 PLN Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.