| Wydajność chłodzenie | 5,0 (1,9~5,8) kW |
| Pobór mocy | 1550 W |
| Pobór prądu | 6,8 A |
| EER | 3,23 |
| Wydajność chłodzenie | 5,6 kW |
| Pobór mocy | 1150 W |
| EER | 4,87 |
| SEER | 5,83 |
| Wydajność grzanie | 6,2 (2,1~7,0) kW |
| Pobór mocy | 1900 W |
| Pobór prądu | 8,3 A |
| COP | 3,26 |
| Wydajność grzanie | 6,2 kW |
| Pobór mocy | 1350 W |
| COP | 4,6 |
| SCOP | 3,55 |
| Sezonowa efektywność energetyczna ogrzewania pomieszczeń (ƞs) | 138,9 % |
| Sezonowa klasa efektywności energetycznej ogrzewania pomieszczeń | A+ |
| Typ sprężarki | Rotacyjna DC Inverter |
| Wydatek powietrza | 5100 m³/h |
| Typ silnika | Silnik prądu stałego (DC) |
| Typ wymiennika | Lamelowy |
| Typ wymiennika | Płytowy |
| Objętość wody | 0,53 l |
| Spadek ciśnienia | 15 kPa |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 5,5 m |
| Przepływ wody | 4 l/min |
| Objętość | 2 l |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 2,5 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 5,22 t |
| Zawór rozprężny | Elektroniczny |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 58 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej w odl. 1m na otwartym boku wentylatora | 63 dB(A) |
| Długość x wysokość x szerokość | 990 x 966 x 354 mm |
| Waga netto | 81,0 kg |
| Grzanie | -15 ~ 27 °C |
| Chłodzenie | -5 ~ 46 °C |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Maksymalny pobór prądu | 11,4 A |
| Sterowanie | 3 x 1,0 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 16 C |
| Woda wejście | 1 cal |
| Woda wyjście | 1 cal |
| Minimalne | 150 kPa |
| Maksymalne | 500 kPa |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 2,5 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 5,22 t |
| Długość x wysokość x szerokość | 990 x 966 x 354 mm |
| Rozstaw otworów montażowych | 366 x 624 mm |
| Waga netto | 81,0 kg |
Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.