| Wydajność chłodzenie | 7,0 (2,1~7,8) kW |
| Pobór mocy | 2250 W |
| Pobór prądu | 9,9 A |
| EER | 3,11 |
| Wydajność chłodzenie | 8,0 kW |
| Pobór mocy | 1850 W |
| EER | 4,32 |
| SEER | 6,07 |
| Wydajność grzanie | 8,0 (2,3~9,0) kW |
| Pobór mocy | 2500 W |
| Pobór prądu | 11,0 A |
| COP | 3,20 |
| Wydajność grzanie | 8,6 kW |
| Pobór mocy | 2100 W |
| COP | 4,10 |
| SCOP | 3,46 |
| Sezonowa efektywność energetyczna ogrzewania pomieszczeń (ƞs) | 135,3 % |
| Sezonowa klasa efektywności energetycznej ogrzewania pomieszczeń | A+ |
| Typ sprężarki | Rotacyjna DC Inverter |
| Wydatek powietrza | 5100 m³/h |
| Typ silnika | Silnik prądu stałego (DC) |
| Typ wymiennika | Lamelowy |
| Typ wymiennika | Płytowy |
| Objętość wody | 0,53 l |
| Spadek ciśnienia | 15 kPa |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 5,5 m |
| Przepływ wody | 4 l/min |
| Objętość | 2 l |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 2,5 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 5,22 t |
| Zawór rozprężny | Elektroniczny |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 58 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej w odl. 1m na otwartym boku wentylatora | 68 dB(A) |
| Długość x wysokość x szerokość | 990 x 966 x 354 mm |
| Waga netto | 81,0 kg |
| Grzanie | -15 ~ 27 °C |
| Chłodzenie | -5 ~ 46 °C |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Maksymalny pobór prądu | 13,7 A |
| Sterowanie | 3 x 1,0 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 20 C |
| Woda wejście | 1 cal |
| Woda wyjście | 1 cal |
| Minimalne | 150 kPa |
| Maksymalne | 500 kPa |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 2,5 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 5,22 t |
| Długość x wysokość x szerokość | 990 x 966 x 354 mm |
| Rozstaw otworów montażowych | 366 x 624 mm |
| Waga netto | 81,0 kg |
Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.