| Wydajność chłodzenie (H/M/L) | 2,35 / 1,94 / 1,19 kW |
| Wydajność grzanie (H/M/L) | 2,60 / 2,11 / 1,34 kW |
| Nominalny pobór mocy | 17 / 12 / 7 W |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Przepływ wody w chłodzeniu | 410 / 350 / 230 l/h |
| Przepływ wody w grzaniu | 470 / 390 / 240 l/h |
| Spadek ciśnienia w chłodzeniu | 13,3 / 10,0 / 4,6 kPa |
| Spadek ciśnienia w grzaniu | 14,3 / 10,3 / 4,5 kPa |
| Wydatek powietrza (H/M/L) | 400 / 315 / 190 m³/h |
| Typ silnika | Silnik prądu stałego (DC) |
| Ilość silników | 1 |
| Typ turbiny | Odśrodkowa z łopatkami wygiętymi do przodu |
| Ilość turbin | 2 |
| Poziom ciśnienia akustycznego (H/M/L) | 43 / 37 / 29 dB(A) |
| Ilość rzędów | 3 |
| Maksymalne ciśnienie robocze | 1,6 MPa |
| Średnica rur | 7,94 |
| Długość x wysokość x szerokość | 200 x 495 x 1020 mm |
| Waga netto | 21,5 kg |
| Sterowanie zaworem 2/3-drogowym | Tak |
| Sterowanie wentylatorem | 230 V (3 biegi) / 0-10V |
| Możliwość podłączenia pilota przewodowego | Tak |
| Styk On/Off | Tak |
| Styk alarmowy | Tak |
| BMS | Modbus |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy | 17 / 12 / 7 W |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 6 C |
| Przepływ wody w chłodzeniu | 410 / 350 / 230 l/h |
| Przepływ wody w grzaniu | 470 / 390 / 240 l/h |
| Spadek ciśnienia w chłodzeniu | 13,3 / 10,0 / 4,6 kPa |
| Spadek ciśnienia w grzaniu | 14,3 / 10,3 / 4,5 kPa |
| Woda wejście | G 3/4 cal |
| Woda wyjście | G 3/4 cal |
| Średnica króćca odpływu skroplin | 18,5 mm |
| Długość x wysokość x szerokość | 200 x 495 x 1020 mm |
| Rozstaw otworów montażowych | 764 x 375 mm |
| Waga netto | 21,5 kg |
wyposażenie opcjonalne:
Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.