| Wydajność chłodzenie (H/M/L) | 3,50 / 2,89 / 2,22 kW |
| Wydajność grzanie (H/M/L) | 3,50 / 2,87 / 2,19 kW |
| Nominalny pobór mocy | 26 / 17 / 10 W |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Przepływ wody w chłodzeniu | 610 / 510 / 400 l/h |
| Przepływ wody w grzaniu | 680 / 560 / 430 l/h |
| Spadek ciśnienia w chłodzeniu | 34,10 / 24,62 / 15,39 kPa |
| Spadek ciśnienia w grzaniu | 35,10 / 24,41 / 14,82 kPa |
| Wydatek powietrza (H/M/L) | 595 / 470 / 340 m³/h |
| Typ silnika | Silnik prądu stałego (DC) |
| Ilość silników | 1 |
| Typ turbiny | Odśrodkowa z łopatkami wygiętymi do przodu |
| Ilość turbin | 2 |
| Poziom ciśnienia akustycznego (H/M/L) | 52 / 45 / 37 dB(A) |
| Ilość rzędów | 3 |
| Maksymalne ciśnienie robocze | 1,6 MPa |
| Średnica rur | 7,94 |
| Długość x wysokość x szerokość | 200 x 495 x 1240 mm |
| Waga netto | 25,5 kg |
| Sterowanie zaworem 2/3-drogowym | Tak |
| Sterowanie wentylatorem | 230 V (3 biegi) / 0-10V |
| Możliwość podłączenia pilota przewodowego | Tak |
| Styk On/Off | Tak |
| Styk alarmowy | Tak |
| BMS | Modbus |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy | 26 / 17 / 10 W |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 6 C |
| Przepływ wody w chłodzeniu | 610 / 510 / 400 l/h |
| Przepływ wody w grzaniu | 680 / 560 / 430 l/h |
| Spadek ciśnienia w chłodzeniu | 34,10 / 24,62 / 15,39 kPa |
| Spadek ciśnienia w grzaniu | 35,10 / 24,41 / 14,82 kPa |
| Woda wejście | G 3/4 cal |
| Woda wyjście | G 3/4 cal |
| Średnica króćca odpływu skroplin | 18,5 mm |
| Długość x wysokość x szerokość | 200 x 495 x 1240 mm |
| Rozstaw otworów montażowych | 984 x 375 mm |
| Waga netto | 25,5 kg |
wyposażenie opcjonalne:
Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.