Cechy produktu:
| Wydajność chłodzenie / grzanie | 10,5(2,1-11,0) / 12,0(2,6-13,0) kW |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 3750(1300-3960) / 3500(1300-4400) W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 15,42 / 15,20 A |
| SEER / SCOP | 5,5 / 3,8 |
| Klasa efektywności energetycznej w trybie chłodzenia / grzania (umiarkowany) | A / A |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Typ sprężarki | DC INVERTER |
| Przepływ powietrza | 5200 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Grzanie/Chłodzenie) | 60 dB(A) |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 4,3 kg |
| Grzanie | -15 ~ 27 °C |
| Chłodzenie | -15 ~ 48 °C |
| Długość x wysokość x szerokość | 1015 x 1103 x 440 mm |
| Waga netto | 94 kg |
| Zasilanie jedn. wewn. | — |
| Zasilanie jedn. zewn. | 3 x 4,0 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 3750(1300-3960) / 3500(1300-4400) W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 15,42 / 15,20 A |
| Sterowanie | 4 x 1,5 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 20 C |
| Minimalna ilość jednostek wewnętrznych | 2 |
| Maksymalna ilość jednostek wewnętrznych | 4 |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 3 x 1/4 + 1 x 3/8 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 2 x 3/8 + 1 x 1/2 + 1 x 5/8 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę 3/8" | 30 ~ 40 N∙m |
| Moment dokręcający rurę 1/2" | 45 ~ 55 N∙m |
| Moment dokręcający rurę 5/8" | 60 ~ 65 N∙m |
| Moment dokręcający rurę 1/4" | 15 ~ 20 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 4,3 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 8,98 t |
| Dodatkowy czynnik chłodniczy | 22 g/m |
| Maksymalna różnica wysokości, gdy jedn.zewn.powyżej | 15 m |
| Maksymalna różnica wysokości, gdy jedn.zewn.poniżej | 15 m |
| Maksymalna długość instalacji chłodniczej | 70 m |
| Maksymalna długość rurociągu przy jednej jedn. wewn. | 20 m |
| Długość instalacji chłodniczej bez konieczności dopełniania | 40 m |
| Długość x wysokość x szerokość | 1015 x 1103 x 440 mm |
| Rozstaw otworów montażowych jedn. zewn. | 631 x 401 mm |
| Waga netto | 94 kg |
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.