Cechy produktu:
| Wydajność chłodzenie / grzanie | 12,1(2,1-13,6) / 13,0(2,6-14,0) kW |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 3550(1800-4400) / 3590(1800-4900) W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 16,43 / 16,22 A |
| SEER / SCOP | 5,1 / 3,8 |
| Klasa efektywności energetycznej w trybie chłodzenia / grzania (umiarkowany) | A / A |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Typ sprężarki | DC INVERTER |
| Przepływ powietrza | 5500 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Grzanie/Chłodzenie) | 54 dB(A) |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 4,8 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 10,02 t |
| Grzanie | -15 ~ 27 °C |
| Chłodzenie | -15 ~ 48 °C |
| Długość x wysokość x szerokość | 1015 x 1103 x 440 mm |
| Waga netto | 95 kg |
| Zasilanie jedn. wewn. | — |
| Zasilanie jedn. zewn. | 3 x 4,0 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 3550 (1800-4400) / 3590(1800-4900) W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 16,43 / 16,22 A |
| Sterowanie | 4 x 1,5 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 25 C |
| Minimalna ilość jednostek wewnętrznych | 2 |
| Maksymalna ilość jednostek wewnętrznych | 5 |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 4 x 1/4 + 1 x 3/8 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 2 x 3/8 + 1 x 1/2 + 1 x 5/8 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę 1/4" | 15 ~ 20 N∙m |
| Moment dokręcający rurę 3/8" | 30 ~ 40 N∙m |
| Moment dokręcający rurę 1/2" | 45 ~ 55 N∙m |
| Moment dokręcający rurę 5/8" | 60 ~ 65 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 4,8 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 10,02 t |
| Dodatkowy czynnik chłodniczy | 22 g/m |
| Maksymalna różnica wysokości, gdy jedn.zewn.powyżej | 15 m |
| Maksymalna różnica wysokości, gdy jedn.zewn.poniżej | 15 m |
| Maksymalna długość instalacji chłodniczej | 80 m |
| Długość instalacji chłodniczej bez konieczności dopełniania | 50 m |
| Maksymalna długość rurociągu do najdalszej jednostki wewnętrznej | 25 m |
| Długość x wysokość x szerokość | 1015 x 1103 x 440 mm |
| Rozstaw otworów montażowych jedn. zewn. | 631 x 401 mm |
| Waga netto | 95 kg |
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.