Cechy produktu:
| Wydajność chłodzenie / grzanie | 13,2 / 14,5 kW |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 4800 / 5200 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 10,50 / 11,30 A |
| Napięcie / częstotliwość jednostka zewn. | 400 / 50 V / Hz |
| Napięcie / częstotliwość jednostka wewn. | 230 / 50 V / Hz |
| Typ sprężarki | ON / OFF |
| Przepływ powietrza | 1660 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego jedn. wewn. | 53 / 51 / 48 dB(A) |
| Poziom ciśnienia akustycznego jedn. zewn. | 63 dB(A) |
| Osuszanie | 4,9 l/h |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 3,8 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 7,93 t |
| Grzanie | -15 ~ 24 °C |
| Chłodzenie | -15 ~ 43 °C |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wewn. | 840 x 320 x 840 mm |
| Długość x wysokość x szerokość panelu | 950 x 60 x 950 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. zewn. | 1032 x 1250 x 412 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / panel / zewn. | 32 / 6,5 / 112 kg |
| Napięcie / częstotliwość jednostka wewn. | 230 / 50 V / Hz |
| Napięcie / częstotliwość jednostka zewn. | 400 / 50 V / Hz |
| Zasilanie jedn. wewn. | 3 x 1,5 mm² |
| Zasilanie jedn. zewn. | 5 x 2,5 mm² |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 4800 / 5200 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 10,5 / 11,3 A |
| Sterowanie | 2 x 1,5 mm² |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 1/2 / 12,7 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 3/4 / 19,0 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 45 ~ 55 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 70 ~ 75 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 3,8 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 7,93 t |
| Dodatkowy czynnik chłodniczy | 60 g/m |
| Maksymalna różnica wysokości pomiędzy jednostkami | 30 m |
| Maksymalna długość instalacji chłodniczej | 50 m |
| Długość instalacji chłodniczej bez konieczności dopełniania | 5 m |
| Maksymalna wysokość podnoszenia skroplin | 500 mm |
| Średnica węża skroplin | 32 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wew. | 840 x 320 x 840 mm |
| Długość x wysokość x szerokość panelu | 950 x 60 x 950 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. zewn. | 1032 x 1250 x 412 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / panel / zewn. | 32 / 6,5 / 112 kg |
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.