Cechy produktu:
| Wydajność chłodzenie / grzanie | 13,2 / 14,5 kW |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 5000 / 4800 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 11,0 / 10,5 A |
| Napięcie / częstotliwość jednostka zewn. | 400 / 50 V / Hz |
| Napięcie / częstotliwość jednostka wewn. | 230 / 50 V / Hz |
| Typ sprężarki | ON / OFF |
| Przepływ powietrza | 2100 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego jedn. wewn. | 58 / 55 / 51 dB(A) |
| Poziom ciśnienia akustycznego jedn. zewn. | 63 dB(A) |
| Osuszanie | 4,3 l/h |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 3,8 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 7,93 t |
| Grzanie | -15 ~ 24 °C |
| Chłodzenie | -15 ~ 43 °C |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wewn. | 1590 x 695 x 238 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. zewn. | 1032 x 1250 x 412 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / zewn. | 48 / 112 kg |
| Napięcie / częstotliwość jednostka wewn. | 230 / 50 V / Hz |
| Napięcie / częstotliwość jednostka zewn. | 400 / 50 V / Hz |
| Zasilanie jedn. wewn. | 3 x 1,5 mm² |
| Zasilanie jedn. zewn. | 5 x 2,5 mm² |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 5000 / 4800 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 11,0 / 10,5 A |
| Sterowanie | 2 x 1,0 mm² |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 1/2 / 12,7 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 3/4 / 19,0 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 45 ~ 55 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 70 ~ 75 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 3,8 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 7,93 t |
| Dodatkowy czynnik chłodniczy | 120 g/m |
| Maksymalna różnica wysokości pomiędzy jednostkami | 30 m |
| Maksymalna długość instalacji chłodniczej | 50 m |
| Długość instalacji chłodniczej bez konieczności dopełniania | 5 m |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wew. | 1590 x 695 x 238 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. zewn. | 1032 x 1250 x 412 mm |
| Rozstaw otworów montażowych jedn. zewn. | 572 x 378 mm |
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.