Cechy produktu:
| Wydajność chłodzenie / grzanie | 3,5(0,4-4,5) / 3,6(0,6/5,4) kW |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 920 / 970 W |
| Maks. pobór mocy chłodzenie / grzanie | 1680 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 4,1 / 4,2 A |
| SEER / SCOP | 7,0 / 4,6 |
| Klasa efektywności energetycznej w trybie chłodzenia / grzania (umiarkowany) | A++ / A++ |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Typ sprężarki | DC INVERTER |
| Przepływ powietrza - jedn. wewn. | 720 / 550 / 490 / 420 / 370 / 320 / 290 m³/h |
| Przepływ powietrza - jedn. zewn. | 2400 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego jedn. wewn. | 43 / 38 / 36 / 34 / 31 / 23 / 20 dB(A) |
| Poziom ciśnienia akustycznego jedn. zewn. | 52 dB(A) |
| Osuszanie | 1,4 l/h |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 1,3 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 2,71 t |
| Grzanie | -30 ~ 24 °C |
| Chłodzenie | -18 ~ 54 °C |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wewn. | 860 x 305 x 170 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. zewn. | 899 x 596 x 378 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / zewn. | 11,5 / 44,5 kg |
| Zasilanie jedn. wewn. | — |
| Zasilanie jedn. zewn. | 3 x 2,5 |
| Maksymalny pobór mocy | 1680 W |
| Maksymalny pobór prądu | 7,1 A |
| Zasilana jednostka | Zewnętrzna |
| Sterowanie | 4 x 1,5 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 16 C |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 1/4 / 6,4 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 1/2 / 12,7 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 15 ~ 20 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 45 ~ 55 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 1,3 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 2,71 t |
| Dodatkowy czynnik chłodniczy | 20 g/m |
| Maksymalna długość instalacji chłodniczej | 20 m |
| Maksymalna różnica wysokości | 10 m |
| Długość instalacji chłodniczej bez konieczności dopełniania | 5 m |
| Średnica króćca odpływu skroplin | 16 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wew. | 860 x 305 x 170 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. zewn. | 899 x 596 x 378 mm |
| Rozstaw otworów montażowych jedn. zewn. | 490 x 340 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / zewn. | 11,5 / 44,5 kg |
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.