Cechy produktu:
| Wydajność chłodzenie / grzanie | 5,3(0,9-5,7) / 5,3(0,8-7,2) kW |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 1600 / 1420 W |
| Maks. pobór mocy chłodzenie / grzanie | 2400 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 7,1 / 6,2 A |
| SEER / SCOP | 6,1 / 4,0 |
| Klasa efektywności energetycznej w trybie chłodzenia / grzania (umiarkowany) | A++ / A+ |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Typ sprężarki | DC INVERTER |
| Przepływ powietrza - jedn. wewn. | 850 / 750 / 650 / 600 / 500 / 400 / 340 m³/h |
| Przepływ powietrza - jedn. zewn. | 3200 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego jedn. wewn. | 46 / 42 / 40 / 36 / 33 / 25 / 22 dB(A) |
| Poziom ciśnienia akustycznego jedn. zewn. | 56 dB(A) |
| Osuszanie | 1,8 l/h |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 1,65 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 3,44 t |
| Grzanie | -30 ~ 24 °C |
| Chłodzenie | -18 ~ 54 °C |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wewn. | 960 x 320 x 205 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. zewn. | 965 x 700 x 396 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / zewn. | 14,0 / 51,0 kg |
| Zasilanie jedn. wewn. | — |
| Zasilanie jedn. zewn. | 3 x 2,5 |
| Maksymalny pobór mocy | 2400 W |
| Maksymalny pobór prądu | 10,6 A |
| Zasilana jednostka | Zewnętrzna |
| Sterowanie | 4 x 1,5 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 16 C |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 1/4 / 6,4 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 1/2 / 12,7 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 15 ~ 20 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 45 ~ 55 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 1,65 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 3,44 t |
| Dodatkowy czynnik chłodniczy | 20 g/m |
| Maksymalna długość instalacji chłodniczej | 25 m |
| Maksymalna różnica wysokości | 10 m |
| Długość instalacji chłodniczej bez konieczności dopełniania | 5 m |
| Średnica króćca odpływu skroplin | 16 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wew. | 960 x 320 x 205 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. zewn. | 965 x 700 x 396 mm |
| Rozstaw otworów montażowych jedn. zewn. | 560 x 365 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / zewn. | 14,0 / 51,0 kg |
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.