| Wydajność chłodzenie / grzanie | 3,6 / 4,0 kW |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 67 / 67 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 0,34 / 0,34 A |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Przepływ powietrza | 570 / 530 / 410 / 320 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Grzanie/Chłodzenie) | 40 / 38 / 36 dB(A) |
| Grzanie | 10 ~ 28 °C |
| Chłodzenie | 17 ~ 32 °C |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Długość x wysokość x szerokość | 700 x 210 x 635 mm |
| Waga netto | 22 kg |
| Zasilanie jedn. wewn. | 3 x 1,5 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 67 / 67 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 0,34 / 0,34 A |
| Sterowanie | ekranowany 3 x 1,0 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 10 C |
| Nominalne zewnętrzne ciśnienie statyczne | 40 Pa |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 1/4 / 6,4 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 1/2 / 12,7 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 15 ~ 20 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 60 ~ 65 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Średnica króćca odpływu skroplin | 32 mm |
| Długość x wysokość x szerokość | 700 x 210 x 635 mm |
| Wysokość x szerokość dyfuzora ssawnego / tłocznego | 200x595 / 119x493 mm |
| Waga netto | 22 kg |
wyposażenie standardowe:
KJR-12B - Pilot przewodowy
KJR-29B - Pilot przewodowy
KJR-150A- Sterownik grupowy
CCM10 - Centralny sterownik
CCM30/64 - Centralny sterownik
IMM - Oprogramowanie do monitorowania i sterowania Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.