| Wydajność chłodzenie / grzanie | 9,0 / 10,0 kW |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 108 / 108 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 1,0 / 1,0 A |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Przepływ powietrza | 1290 / 1090 / 940 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Grzanie/Chłodzenie) | 44 / 38 / 37 dB(A) |
| Grzanie | 10 ~ 28 °C |
| Chłodzenie | 17 ~ 32 °C |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Długość x wysokość x szerokość | 1180 x 270 x 775 mm |
| Waga netto | 40,0 kg |
| Zasilanie jedn. wewn. | 3 x 1,5 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 108 / 108 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 1,0 / 1,0 A |
| Sterowanie | ekranowany 3 x 1,0 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 10 C |
| Nominalne zewnętrzne ciśnienie statyczne | 20 (10~50) Pa |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 3/8 / 9,5 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 5/8 / 15,9 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 30 ~ 40 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 60 ~ 65 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Średnica króćca odpływu skroplin | 25 mm |
| Długość x wysokość x szerokość | 1180 x 270 x 775 mm |
| Wysokość x szerokość dyfuzora ssawnego / tłocznego | 260 x 1035 / 179 x 933 mm |
| Waga netto | 40,0 kg |
wyposażenie standardowe:
wyposażenie opcjonalne:
KJR-12B - Pilot przewodowy
KJR-150A- Sterownik grupowy
CCM10 - Centralny sterownik
CCM30/64 - Centralny sterownik
IMM - Oprogramowanie do monitorowania i sterowania Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.