| Wydajność chłodzenie / grzanie | 2,2 / 2,4 kW |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 48 / 48 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 0,175 / 0,175 A |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Przepływ powietrza | 414 / 313 / 238 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Grzanie/Chłodzenie) | 38,1 / 33,4 / 23,4 dB(A) |
| Temperatura pracy | 17 ~ 30 °C |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wewn. | 630 x 265 x 570 mm |
| Długość x wysokość x szerokość panelu | 647 x 50 x 647 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / panel | 17,5 / 3 kg |
| Zasilanie jedn. wewn. | 3 x 1,5 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 48 / 48 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 0,175 / 0,175 A |
| Sterowanie | ekranowany 3 x 1,0 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 10 C |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 1/4 / 6,4 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 1/2 / 12,7 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 15 ~ 20 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 45 ~ 55 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Maksymalna wysokość podnoszenia skroplin | 500 mm |
| Średnica króćca odpływu skroplin | 25 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wew. | 630 x 265 x 570 mm |
| Długość x wysokość x szerokość panelu | 647 x 50 x 647 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / panel | 17,5 / 3,0 kg |
wyposażenie standardowe:
KJR-12B - Pilot przewodowy
KJR-29B - Pilot przewodowy
KJR-150A- Sterownik grupowy
CCM10 - Centralny sterownik
CCM30/64 - Centralny sterownik
IMM - Oprogramowanie do monitorowania i sterowania Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.