| Wydajność chłodzenie / grzanie | 2,8 / 3,2 kW |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 25 / 25 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 0,11 / 0,11 A |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Przepływ powietrza | 510 / 430 / 229 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Grzanie/Chłodzenie) | 39 / 33 / 27 dB(A) |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Długość x wysokość x szerokość | 700 x 600 x 210 mm |
| Waga netto | 15,0 kg |
| Zasilanie jedn. wewn. | 3 x 1,5 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 25 / 25 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 0,11 / 0,11 A |
| Sterowanie | ekranowany 3 x 1,0 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 6 C |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 1/4 / 6,4 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 1/2 / 12,7 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 15 ~ 20 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 45 ~ 55 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Średnica króćca odpływu skroplin | 16 mm |
| Długość x wysokość x szerokość | 700 x 600 x 210 mm |
| Waga netto | 15,0 kg |
wyposażenie standardowe:
wyposażenie opcjonalne:
KJR-12B - Pilot przewodowy
KJR-29B - Pilot przewodowy
KJR-150A- Sterownik grupowy
CCM10 - Centralny sterownik
SCM30 - Centralny sterownik Cena netto: 1 372,00 PLN
IMM - Oprogramowanie do monitorowania i sterowania Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.