| Wydajność chłodzenie / grzanie | 11,2 / 12,5 kW |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 2 x 65 / 2 x 65 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 2 x 0,6 / 2 x 0,6 A |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Przepływ powietrza | 1890 / 1700 / 1580 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Grzanie/Chłodzenie) | 47 / 45 / 42 dB(A) |
| Grzanie | 10 ~ 28 °C |
| Chłodzenie | 17 ~ 32 °C |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Długość x wysokość x szerokość | 1670 x 680 x 244 mm |
| Waga netto | 49,0 kg |
| Zasilanie jedn. wewn. | 3 x 1,5 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 2 x 65 / 2 x 65 W |
| Nominalny pobór prądu chłodzenie / grzanie | 2 x 0,6 / 2 x 0,6 A |
| Sterowanie | ekranowany 3 x 1,0 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 6 C |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 3/8 / 9,5 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 5/8 / 15,9 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 30 ~ 40 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 60 ~ 65 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Średnica króćca odpływu skroplin | 25 mm |
| Długość x wysokość x szerokość | 1670 x 680 x 244 mm |
| Waga netto | 49,0 kg |
wyposażenie standardowe:
wyposażenie opcjonalne:
KJR-12B - Pilot przewodowy
KJR-29B - Pilot przewodowy
KJR-150A- Sterownik grupowy
CCM10 - Centralny sterownik
CCM30/64 - Centralny sterownik
IMM - Oprogramowanie do monitorowania i sterowania Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.