| Wydajność chłodzenie / grzanie | 14,0 / 15,5 kW |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 4080 / 4120 W |
| Maksymalny pobór prądu | 12,5 A |
| Napięcie / częstotliwość | 400 / 50 V / Hz |
| Typ sprężarki | DC INVERTER |
| Przepływ powietrza | 6000 m³/h |
| Grzanie | -15 ~ 21 °C |
| Chłodzenie | -15 ~ 43 °C |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Grzanie/Chłodzenie) | 57 / 54 dB(A) |
| Długość x wysokość x szerokość | 940 x 1245 x 360 mm |
| Waga netto | 115 kg |
| Zasilanie jedn. wewn. | 3 x 1,5 mm² |
| Zasilanie jedn. zewn. | 5 x 2,5 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 400 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 4080 / 4120 W |
| Sterowanie | ekranowany 3 x 1,0 mm² |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 3/8 / 9,5 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 5/8 / 15,9 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 30 ~ 40 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 60 ~ 65 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 4,4 kg |
| Maksymalna różnica wysokości, gdy jedn.zewn.powyżej | 30 m |
| Maksymalna różnica wysokości, gdy jedn.zewn.poniżej | 20 m |
| Rzeczywista długość instalacji chłodniczej | 45 m |
| Ekwiwalentna długość instalacji chłodniczej | 50 m |
| Maksymalna długość instalacji chłodniczej | 100 m |
| Długość x wysokość x szerokość | 940 x 1245 x 360 mm |
| Rozstaw otworów montażowych jedn. zewn. | 600 x 376 mm |
| Waga netto | 115 kg |
wyposażenie standardowe:
AHUKZ-01B - Połączenie z centralą wentylacyjną
CCMO2 - Sterownik
CCM08 - Bramka BMS BACnet
CCM-18A - Bramka BMS Modbus
LONGW64 - Bramka BMS LonWorks
DTS-634 - Cyfrowy miernik zużycia energii Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.