| Wydajność chłodzenie / grzanie | 14,0 / 15,4 kW |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 3950 / 4160 W |
| Maksymalny pobór prądu | 11,0 A |
| EER / COP | 3,54 / 3,70 |
| Napięcie / częstotliwość | 400 / 50 V / Hz |
| Typ sprężarki | DC INVERTER |
| Przepływ powietrza | 6000 m³/h |
| Grzanie | -15 ~ 27 °C |
| Chłodzenie | -15 ~ 48 °C |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Grzanie/Chłodzenie) | 57 dB(A) |
| Długość x wysokość x szerokość | 900 x 1327 x 320 mm |
| Waga netto | 95,0 kg |
| Zasilanie jedn. wewn. | 3 x 1,5 mm² |
| Zasilanie jedn. zewn. | 5 x 2,5 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 400 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 3950 / 4160 W |
| Sterowanie | ekranowany 3 x 1,0 mm² |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 3/8 / 9,5 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 5/8 / 15,9 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 30 ~ 40 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 60 ~ 65 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 3,9 kg |
| Maksymalna różnica wysokości, gdy jedn.zewn.powyżej | 30 m |
| Maksymalna różnica wysokości, gdy jedn.zewn.poniżej | 20 m |
| Rzeczywista długość instalacji chłodniczej | 45 m |
| Ekwiwalentna długość instalacji chłodniczej | 50 m |
| Maksymalna długość instalacji chłodniczej | 100 m |
| Długość x wysokość x szerokość | 900 x 1327 x 320 mm |
| Rozstaw otworów montażowych jedn. zewn. | 600 x 360 mm |
| Waga netto | 95,0 kg |
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.