| Wydajność chłodzenie / grzanie | 5,6 / 6,3 kW |
| Nominalny pobór mocy | 48 W |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Przepływ powietrza | 792 / 763 / 728 / 688 / 643 / 589 / 549 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Grzanie/Chłodzenie) | 42 / 41 / 40 / 39 / 38 / 37 / 36 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 56 / 55 / 54 / 53 / 52 / 51 / 50 dB(A) |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wewn. | 1275 x 189 x 450 mm |
| Długość x wysokość x szerokość panelu | 1350 x 25 x 505 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / panel | 16,4 / 4,0 kg |
| Zasilanie jedn. wewn. | 3 x 1,5 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy | 48 W |
| Sterowanie | ekranowany 3 x 0,75 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 6 C |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 3/8 / 9,5 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 5/8 / 15,9 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 40 ~ 45 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 60 ~ 65 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Maksymalna wysokość podnoszenia skroplin | 700 mm |
| Średnica króćca odpływu skroplin | 32 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wew. | 1275 x 189 x 450 mm |
| Długość x wysokość x szerokość panelu | 1350 x 25 x 505 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / panel | 16,4 / 4,0 kg |
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.