| Wydajność chłodzenie / grzanie | 7,1 / 8,0 kW |
| Nominalny pobór mocy | 60 W |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Przepływ powietrza | 933 / 749 / 592 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Grzanie/Chłodzenie) | 44 / 43 / 42 / 41 / 39 / 38 / 37 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 58 / 57 / 56 / 55 / 53 / 52 / 51 dB(A) |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wewn. | 1275 x 189 x 450 mm |
| Długość x wysokość x szerokość panelu | 1350 x 25 x 505 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / panel | 16,4 / 4,0 kg |
| Zasilanie jedn. wewn. | 3 x 1,5 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy | 60 W |
| Sterowanie | ekranowany 3 x 0,75 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 6 C |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 3/8 / 9,5 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 5/8 / 15,9 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 30 ~ 40 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 60 ~ 65 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Maksymalna wysokość podnoszenia skroplin | 700 mm |
| Średnica króćca odpływu skroplin | 32 mm |
| Długość x wysokość x szerokość jedn. wew. | 1275 x 189 x 450 mm |
| Długość x wysokość x szerokość panelu | 1350 x 25 x 505 mm |
| Waga netto jedn. wewn. / panel | 16,4 / 4,0 kg |
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.