| Wydajność chłodzenie | 130 kW |
| Pobór mocy | 50500 W |
| EER | 2,57 |
| SEER | 4,40 |
| Wydajność grzanie | 138 kW |
| Pobór mocy | 44500 W |
| COP | 3,10 |
| SCOP | 3,90 |
| Typ sprężarki | DC INVERTER |
| Wydatek powietrza | 50000 m³/h |
| Typ silnika | Silnik prądu stałego (DC) |
| Ilość | 2 |
| Typ wymiennika | Lamelowy |
| Typ wymiennika | Płytowy |
| Objętość wody | 11,1 l |
| Spadek ciśnienia | 65 kPa |
| Typ czynnika chłodniczego | R32 |
| Ilość czynnika chłodniczego | 11,5 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 7,76 t |
| Zawór rozprężny | Elektroniczny |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 73 dB(A) |
| Długość x wysokość x szerokość | 1135 x 2300 x 2220 mm |
| Waga netto | 670 kg |
| Grzanie | -20 ~ 43 °C |
| Chłodzenie | -10 ~ 48 °C |
| Grzanie | 25 ~ 54 °C |
| Chłodzenie | 5 ~ 20 °C |
| Zasilanie jedn. zewn. | 5 x 25 mm² |
| Przekrój przewodów pomiędzy jednostkami | ekranowany 3 x 1,0 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 400 / 50 V / Hz |
| Maksymalny pobór prądu | 90 A |
| Sterowanie | ekranowany 3 x 1,0 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 100 C |
| Woda wejście | 65 DN |
| Woda wyjście | 65 DN |
| Typ czynnika chłodniczego | R32 |
| Ilość czynnika chłodniczego | 11,5 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 7,76 t |
| Długość x wysokość x szerokość | 1135 x 2300 x 2220 mm |
| Waga netto | 670 kg |
wyposażenie standardowe:
Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.