| Wydajność chłodzenie | 27,5 kW |
| Pobór mocy | 10300 W |
| EER | 2,67 |
| SEER | 4,62 |
| Wydajność grzanie | 32,0 kW |
| Pobór mocy | 10000 W |
| COP | 3,2 |
| SCOP | 4,24 |
| Typ sprężarki | DC INVERTER |
| Wydatek powietrza | 12500 m³/h |
| Typ silnika | Silnik prądu stałego (DC) |
| Ilość | 1 |
| Typ wymiennika | Lamelowy |
| Typ wymiennika | Płytowy |
| Objętość wody | 2,44 l |
| Spadek ciśnienia | 55 kPa |
| Typ czynnika chłodniczego | R32 |
| Ilość czynnika chłodniczego | 7,9 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 5,3 t |
| Zawór rozprężny | Elektroniczny |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 64,8 dB(A) |
| Długość x wysokość x szerokość | 1870 x 1175 x 1000 mm |
| Waga netto | 300 kg |
| Grzanie | -14 ~ 30 °C |
| Chłodzenie | -10 ~ 43 °C |
| Grzanie | 25 ~ 54 °C |
| Chłodzenie | 5 ~ 20 °C |
| Zasilanie jedn. zewn. | 5 x 10 mm² |
| Przekrój przewodów pomiędzy jednostkami | ekranowany 3 x 1,0 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 400 / 50 V / Hz |
| Maksymalny pobór prądu | 20,0 A |
| Sterowanie | ekranowany 3 x 1,0 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 25 C |
| Woda wejście | 40 DN |
| Woda wyjście | 40 DN |
| Typ czynnika chłodniczego | R32 |
| Ilość czynnika chłodniczego | 7,9 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 5,3 t |
| Długość x wysokość x szerokość | 1870 x 1175 x 1000 mm |
| Waga netto | 300 kg |
wyposażenie standardowe:
Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.