| Wydajność chłodzenie / grzanie | 9,0 (2–10) / 9,0 (2,1–12) kW |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 2640 / 2100 W |
| EER / COP | 3,41 / 4,29 |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Typ sprężarki | DC INVERTER |
| Przepływ powietrza | 5200 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Grzanie/Chłodzenie) | 54 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 68 dB(A) |
| Grzanie | -15 ~ 27 °C |
| Chłodzenie | -5 ~ 55 °C |
| Długość x wysokość x szerokość | 950 x 840 x 426 mm |
| Waga netto | 73,0 kg |
| Zasilanie jedn. wewn. | 3 x 1,5 mm² / 3 x 2,5 mm² - zależnie od wydajności jednostki |
| Zasilanie jedn. zewn. | 3 x 4,0 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 2640 / 2100 W |
| Sterowanie | ekranowany 3 x 0,75 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 25 C |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 3/8 / 9,5 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 5/8 / 15,9 cal/mm |
| Sposób podłączenia rur do jednostek wewnętrznych | Kielichowy |
| Sposób podłączenia rur z jednostki zewnetrznej | Lutowanie w osłonie azotu |
| Moment dokręcający rurę 3/8" | 30 ~ 40 N∙m |
| Moment dokręcający rurę 5/8" | 60 ~ 65 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 2,35 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 4,9 t |
| Dodatkowy czynnik chłodniczy | Określany na podstawie projektu |
| Maksymalna różnica wysokości, gdy jedn.zewn.powyżej | 20 m |
| Maksymalna różnica wysokości, gdy jedn.zewn.poniżej | 20 m |
| Ekwiwalentna długość instalacji chłodniczej | 65 m |
| Maksymalna długość instalacji chłodniczej | 65 m |
| Długość x wysokość x szerokość | 950 x 840 x 426 mm |
| Rozstaw otworów montażowych jedn. zewn. | 590 x 390 mm |
| Waga netto | 73,0 kg |
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.