| Wydajność chłodzenie / grzanie | 20,0 / 20,0 kW |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 5280 / 4430 W |
| EER / COP | 3,79 / 4,51 |
| Napięcie / częstotliwość | 400 / 50 V / Hz |
| Typ sprężarki | DC INVERTER |
| Przepływ powietrza | 9000 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego (Grzanie/Chłodzenie) | 58 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 78 dB(A) |
| Grzanie | -20 ~ 24 °C |
| Chłodzenie | -5 ~ 48 °C |
| Długość x wysokość x szerokość | 1120 x 1558 x 528 mm |
| Waga netto | 143,0 kg |
| Zasilanie jedn. wewn. | 3 x 1,5 mm² / 3 x 2,5 mm² - zależnie od wydajności jednostki |
| Zasilanie jedn. zewn. | 5 x 4,0 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 400 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy chłodzenie / grzanie | 4900 / 4210 W |
| Sterowanie | ekranowany 3 x 0,75 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 25 C |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 3/8 / 9,5 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 3/4 / 19,1 cal/mm |
| Sposób podłączenia rur do jednostek wewnętrznych | Kielichowy |
| Sposób podłączenia rur z jednostki zewnetrznej | Lutowanie w osłonie azotu |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Ilość czynnika chłodniczego | 6,5 kg |
| Ekwiwalent CO2 | 13,6 t |
| Dodatkowy czynnik chłodniczy | Określany na podstawie projektu |
| Maksymalna różnica wysokości, gdy jedn.zewn.powyżej | 50 m |
| Maksymalna różnica wysokości, gdy jedn.zewn.poniżej | 40 m |
| Maksymalna odległość od pierwszego trójnika do ostatniej jednostki wewnętrznej | 40 m |
| Ekwiwalentna długość instalacji chłodniczej | 110,0 m |
| Maksymalna długość instalacji chłodniczej | 150,0 m |
| Długość x wysokość x szerokość | 1120 x 1558 x 528 mm |
| Rozstaw otworów montażowych jedn. zewn. | 668+206 x 494 mm |
| Waga netto | 143,0 kg |
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.