| Wydajność chłodzenie / grzanie | 11,2 / 12,5 kW |
| Nominalny pobór mocy | 138 W |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Przepływ powietrza | 1950 / 1817 / 1683 / 1550 / 1417 / 1283 / 1150 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 39 / 37 / 35 / 33 / 31 / 29 / 28 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 60 / 58 / 57 / 55 / 54 / 52 / 50 dB(A) |
| Temperatura pracy | 17 ~ 30 °C |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A lub R32 |
| Długość x wysokość x szerokość | 770 x 245 x 1510 mm |
| Waga netto | 37,0 kg |
| Zasilanie jedn. wewn. | 3 x 1,5 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy | 138 W |
| Sterowanie | ekranowany 3 x 0,75 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 6 C |
| Nominalne zewnętrzne ciśnienie statyczne | 40 (10-160) Pa |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 3/8 / 9,5 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 5/8 / 15,9 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 33 ~ 40 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 62 ~ 75 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A lub R32 |
| Maksymalna wysokość podnoszenia wody od dolnej krawędzi urządzenia | 1000 mm |
| Średnica króćca odpływu skroplin | 25 mm |
| Długość x wysokość x szerokość | 770 x 245 x 1510 mm |
| Waga netto | 37,0 kg |
wyposażenie opcjonalne:
Centralny sterownik jednostek wewnętrznych CCM-180A
Pilot bezprzewodowy RM05B
Pilot przewodowy SWC-86ED Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.