| Wydajność chłodzenie / grzanie | 12,5 / 14,0 kW |
| Nominalny pobór mocy | 172 W |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Przepływ powietrza | 2105 / 1971 / 1837 / 1703 / 1568 / 1434 / 1300 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 40 / 38 / 36 / 34 / 32 / 30 / 29 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 64 / 62 / 62 / 60 / 58 / 55 / 53 dB(A) |
| Temperatura pracy | 17 ~ 30 °C |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A lub R32 |
| Długość x wysokość x szerokość | 770 x 245 x 1510 mm |
| Waga netto | 39,0 kg |
| Zasilanie jedn. wewn. | 3 x 1,5 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy | 172 W |
| Sterowanie | ekranowany 3 x 0,75 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 6 C |
| Nominalne zewnętrzne ciśnienie statyczne | 50 (10~160) Pa |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 3/8 / 9,5 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 5/8 / 15,9 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę cieczową | 33 ~ 40 N∙m |
| Moment dokręcający rurę gazową | 62 ~ 75 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A lub R32 |
| Maksymalna wysokość podnoszenia wody od dolnej krawędzi urządzenia | 1000 mm |
| Średnica króćca odpływu skroplin | 25 mm |
| Długość x wysokość x szerokość | 770 x 245 x 1510 mm |
| Waga netto | 39,0 kg |
wyposażenie opcjonalne:
Centralny sterownik jednostek wewnętrznych CCM-180A
Pilot bezprzewodowy RM05B
Pilot przewodowy SWC-86ED Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.