| Wydajność chłodzenie / grzanie | 7,1 / 8,0 kW |
| Nominalny pobór mocy | 50 W |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Przepływ powietrza | 1220 / 1120 / 1030 / 940 / 850 / 750 / 660 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 58 / 56 / 54 / 52 / 50 / 48 / 46 dB(A) |
| Grzanie | 17 ~ 30 °C |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A lub R32 |
| Długość x wysokość x szerokość | 265 x 295 x 1200 mm |
| Waga netto | 15,0 kg |
| Zasilanie jedn. wewn. | 3 x 1,5 mm² |
| Napięcie / częstotliwość | 230 / 50 V / Hz |
| Nominalny pobór mocy | 50 W |
| Sterowanie | ekranowany 3 x 0,75 mm² |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 6 C |
| Średnica rur przyłączeniowych ciecz | 3/8 / 9,5 cal/mm |
| Średnica rur przyłączeniowych gaz | 5/8 / 15,9 cal/mm |
| Moment dokręcający rurę 3/8" | 30 ~ 40 N∙m |
| Moment dokręcający rurę 5/8" | 62 ~ 75 N∙m |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A lub R32 |
| Średnica króćca odpływu skroplin | 16 mm |
| Długość x wysokość x szerokość | 265 x 295 x 1200 mm |
| Waga netto | 15 kg |
wyposażenie opcjonalne:
Centralny sterownik jednostek wewnętrznych CCM-180A
Pilot bezprzewodowy RM05B
Pilot przewodowy SWC-86ED Pliki do pobrania:
Dysponujemy wysokiej jakości asortymentem, co potwierdza obecność marki Sinclair na rynku od przeszło 20 lat.
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie techniczne oraz dobór produktów spełniających Państwa oczekiwania.
Zapewniamy wsparcie techniczne w tym dostępność części zamiennych w wydłużonym okresie gwarancyjnym wynoszącym do 5 lat.